• Aydın33 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İyi Partili Berna SUKAS Aydın Medyasının Kantarına Çıktı
05 Haziran 2018 Salı 12:23

İyi Partili Berna SUKAS Aydın Medyasının Kantarına Çıktı

Değerli okurlarımız bugünkü yazımda İyi Parti Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Berna SUKAS Hanımefendiden bahsedeceğim.

Değerli okurlarımız bugünkü yazımda İyi Parti Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Berna SUKAS Hanımefendiden bahsedeceğim.

Dün akşam Aydın Anemon Otel'de İyi Parti Sosyal Politilardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın 2. sıra Milletvekili Adayı Hukukçu Berna SUKAS, Aydın Yerel Medyasına İftar Yemeği vererek tanışma kaynaşma toplantısı gerçekleştirdi.

Aydın Yerel Medyasının önüne çıkmak, Aydın Medyasının Kantarına çıkıp boyunun ölçüsünü almak yürek ister.

Berna Hanım ya Strateji hatası yaptı pişman oldu yada bu Aydın Yerel Medyası toplantılarının devamını getirerek fazlasıyla elinde bulunan Özgüven'ine artı değer katabilir.

Berna SUKAS İstanbul'da yaşayan Hukukçuluk yapan Aydında doğmuş, Çocukluğu Aydında geçmiş Aydın'ın Bozdoğan İlçesinden eski Belediye Başkanı Mustafa SARIOĞLU'nun kızı..

Aydın Şehri ile konulara biz Medya Temsilcileri kadar hakim olamaması çok normal..

Burada gözardı edilmemesi gereken, İyi Partili adaya karşı İyi Niyet taşımak.

Aydında en iyi Liste bence İyi Partinin listesidir.

Neden ?

Aydın yerelinde kim ilk 2 sıraya konsaydı diğer Aday Adayları kıskanacak ve benim hakkımdı diyerek küskünlükler oluşacaktı.

Kimse kusura bakmasın Aydın Bakan Statüsünde temsil edilmeyeli Yıllar oldu. Genel Başkan Yardımcılarımız var çok şükür ama onda da İktidar olmak çok önemlidir.

Ne mutlu ki İyi Parti 1. Sıra Milletvekili Adayı Aydın Adnan SEZGİN ve 2. SIra Milletvekili Adayı Berna SUKAS olmuş.

2'side Genel Başkan Yardımcısı ve geçmişlerine dair en ufak bir tartışma konusu yok.

Hata Kaza İyi Parti İktidar olsa ve Meral AKŞENER Cumhurbaşkanı olursa Aydın çok hizmet alır.. 

Bence kaç Milletvekili çıkardığınız önemli değil, Ankara Lobisi içerisinde Aydın için çalışan yetkili kişileri barındırabilmek daha elzemdir..

Berna SUKAS, Aydın basınından gelen sorulara çok net cevaplar verememiş olabilir, Aydın konularına bir Gazeteci kadar hakimde olmamış olabilir ancak iyi niyetiyle Aydın Medya Temsilcilerinin gönlünü almayı başardı.

Zaten kendisinin deyimiyle taplantının amacı tanışma kaynaşma ve dost meclisinde Aydın'ın sorumlarını tartışmak olduğu için başarılı bir toplantı gerçekleştirildi.

Aydın Medya Temsilcileriyle bir araya gelen İyi Parti Genel başkan Yardımcısı ve 2. sıra Milletvekili Adayı Berna SUKAS'ın yanında bulunan İyi Parti Aydın İl Başkanı Recep TANER'de Aydın şehri ve İyi Parti için çok büyük şanstır.

Recep TANER öyle koca yürekli birisi ki daha önce Milletvekilliği yapmış bir insan olarak, İl Başkanlığını kabul etmiş ve Milletvekili Adayı olmayarak kendisinden önce Partisini düşünmüş Aydın Sevdalısı birisi olarak her görüşten insanın  Recep Abisi olmuştur.

İyi Parti ilk defa seçime girmektedir.

Berna SUKAS hanımefendi 4 Milletvekili çıkaracaklarını, Recep Taner Beyefendi'de Yüzde 35 oy alacaklarını iddia etmiştir.

İlk defa seçime giren bir parti'nin seçim sonuçları her türlü süprizi doğurur.

Bakarsınız 1 Vekil'de çıkmaz yada 4 Vekil ile Ankara yolu tutulmuş..

Başta İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Hukukçu Berna SUKAS olmak üzere bu sürecin İyi Parti Camiasına hayırlar getirmesini diliyorum.

Adnan AYTAŞKIN - AydınÖzel Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni

bernakantar-001.jpg

adnan-aytaskin-yazdi-009.jpg

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu haber toplam 5084 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim