• Aydın24 °C

Ali NARİN / Köşe Yazarı

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ali NARİN / Köşe Yazarı

Kızım Sana Söylüyorum Gelinim Sen Anla

27 Ocak 2012 Cuma 18:36

Sevgili Aydın Özel Haber okuyucuları Aydın Özel Haber in 29 tane birbirinden güzel ve zeki olaylara, haberlere objektif yaklaşan Yazar arkadaşlarım var, hepside özellikle Aydın için Türkiye için ve dünya için siyasi düşüncelerini dayatmadan düşüncelerini ifade ediyor.

Ben asla kendini beğenmiyorum tabi siz değerli okuyucularımız benide Yazar olarak görürseniz, bende bu yazarlardan biriyim ve yanılmıyorsan Aydın Özel Haber Yazarlarından yazdığından dolayı bir yazıdan dolayı ilk soruşturma geçirende benim 10.10.2011 günü ‘’TC MİLLİ EĞİTİM BAKANINA AÇIK MEKTUP’’ yazıma hakaret içeriyor diye cumhuriyet savcılığına suç duyurusu yapılmıştı. Yapılan soruşturma sonucu Aydın Cumhuriyet Savcılığı kovuşturmaya yer olmadığına dair karar vermiştir.

Ben öncelikle suç duyurusunda bulunan sevgili Rehber Öğretmen kardeşlerime öncelikle Aydın Özel Haber ailesi adına teşekkür ediyorum.

Çünkü Aydın Özel Haber Sitemizde 29 yazarın binlerce asayiş, spor, yaşam, eğitim, ekonomi ve ilçe haberleri arasına yazımı bularak kendilerine göre elbette bir haksızlığa uğradıklarını düşünerek suç duyurusunda bulunmaları doğal olarak karşılıyorum.

Ben bir Yazar olarak değil, Dünya Engelsiz Yaşamı Destekleme Derneği Başkanı olarak, Özürlü Ailelerinin sorunlarına vakıf olduğum gibi birebir Rehber Öğretmen arkadaşlarım çalışma yapıldığının bilincindeyim ve daha önce Dernek Başkanı olarak yayınladığımız bildirilerde Rehber Öğretmenlerimizin sorunlarını çalışma şartlarını dile getiren getirdik ama eleştiri kuralları içinde anayasamızın 28 maddesine uygun olarak konuları dile getiriyorum.

Ben öğretmenlerimizi hep eğitim mücahidi olarak görüyorum hatta anne babamdan daha fazla saygı hak ettikleri düşüncesindeyim, çocuklarımı da bu düşünce ile yetiştirdim.

‘’kızım sana söylüyorum gelinim sen anla’’

Sevgili Öğretmen arkadaşlarım yazımı okumuşlar ilgilenmişler duyarlılıklarını göstermişler, kendilerine hakaret ettiğimi düşünmüşler ki suç duyurusunda bulunmuşlar, keşke Milli Eğitim Bakanlığının Ankara Bürokrasisi de okusaydı, sorunları yerele bırakmadan çözseydi, kızıma söyledim gelinim hala anlamadı. 12 Rehber Öğretmen arkadaşıma ayrı ayrı tekrar teşekkür ediyorum Aydın Özel Haber Sitemizi izledikleri için ve benim daha dikkatli yazmamın gerektiğini hatırlattıkları için sevgi ile kalın hoşca kalın bir daha ki yazımda buluşmak dileğimle.

www.aydinozel.com Köşe Yazarı Ali NARİN

Bu yazı toplam 1374 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim