• Aydın27 °C

Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

Kuşadası Ziyaretlerimiz Devam Ediyor

09 Ağustos 2015 Pazar 12:16

Değerli okurlarımız bilindiği gibi son dönemde Kuşadası çalışmalarına yoğunluk verdik, bu çalışmalar kapsamında bir dizi ziyaretlere devam ettik.

Öncelikle CHP Kuşadası Belediye Başkan Aday Adayı olan Avukat Ömer GÜNEL ziyaretimizi gerçekleştirdik, Ömer Bey bizi sıcak bir şekilde ağırladı ve kendisiyle samimi sohbet etme imkanı bulduk, Ömer Günel Bey'e önümüzdeki günlerdeki çalışmalarında başarılar diliyoruz..

Sonrasında Kuşadası eski Belediye Başkanı Esat ALTUNGÜN Bey'i ziyaret ettik, Esat Bey'de bizi sıcak bir şekilde karşıladı, ağırladı, Kendisiyle Kuşadası üzerine ve önümüzdeki dönem hakkında samimi bir sohbette bulunduk, Esat Bey'e teşekkür ediyor, önümüzdeki günlerde yapacağı çalışmalarda kendisine başarılar diliyoruz.

Daha sonra Kuşadası Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Danışmanı Mehmet KARATOSUN Bey'i ziyaret ettik, Mehmet Bey ile de Kuşadası ve Basın camiası üzerine samimi bir sohbet gerçekleştirdik, Mehmet Karatosun Bey gördüğüm kadarıyla işinin ehli, samimi ve nazik sohbeti için kendisine teşekkür ediyorum.

Daha sonra ise Aydın Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi İlhan AYGÜNEŞ Bey'i ziyaret ettik, İlhan Bey'de sağolsun bizi samimi bir şekilde ağırladı, kendisiyle Kuşadası ve Aydın üzerine sohbet etme imkanı bulduk, İlhan AYGÜNEŞ Bey'e göstermiş olduğu ilgi ve muhabbetinden dolayı teşekkür ediyoruz, önümüzdeki dönemki çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Daha sonra Adnan Menderes Üniversitesi Kuşadası Turizm Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Gül Erbay ASLITÜRK Hanfendiyi ziyaret ettik, Gül Hanım bizi ağırladı, Kuşadası ve Üniversite hakkında fikir alışverişinde bulunduk, kendisine nazik tavırlarından dolayı teşekkür ediyoruz, ADÜ Turizm MYO ismi Turizm Fakültesi olarak değişmiş, Kuşadasında ki Üniversite Turizm MYO'ya öğrenci almıyor, yeni Öğrenciler Turizm Fakültesine kayıt yaptırıyormuş, Kuşadası Turzim MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Gül Erbay ASLITÜRK Hanım'ın Okulu yeni Öğrenci almasada MYO Öğrencileri mezun olana kadar Gül Hanım görevinin başında devam edecek. Önümüzdeki günlerde ADÜ Turizm Fakültesi Dekan Vekili Hocamızı'da ziyaret etmeye çalışacağız. 

Daha sonra Kuşadası Sarraflar Derneği Başkanı Özgür Evran Bey'i ziyaret Ettik, kendisiyle Kuşadası ve Turizm adına güzel bir sohbet gerçekleştirdik, Özgür Bey önümüzdeki dönemde Kuşadası Ticaret Odası Başkan Adayı olduğunu açıkladı, Özgür Bey'e bu yolda başarılar diliyoruz.

Kuşadası Çalışmalarımızda bize destek olan Kaya GAYMALI ve Mehmet AKSEL Beyefendiye de ayrıca teşekkür ediyorum.

Nasip olursa Pazartesi günü Kuşadası çalışmamamız devam edecek, önümüzdeki yazılarımda Sohbetlerimizin ayrıntılarını siz değerli okurlarımızla paylaşacağım.

Görüşmek Üzere..

Bu yazı toplam 1206 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim