• Aydın19 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
KUŞADASI’NDA SORUNLAR MAKAMDA DEĞİL SAHADA ÇÖZÜM BULUYOR
05 Ekim 2020 Pazartesi 18:56

KUŞADASI’NDA SORUNLAR MAKAMDA DEĞİL SAHADA ÇÖZÜM BULUYOR

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, ilçe genelinde yaşanan sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmak için alan gezilerine devam ediyor.

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, ilçe genelinde yaşanan sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmak için alan gezilerine devam ediyor.

Belediye Başkanı Ömer Günelin Karaova ve Kadıkalesi Mahallesinden sonraki durağı Türkmen, İkiçeşmelik, Değirmendere ve Yavansu mahalleleri oldu. Yapılan alt ve üst yapı çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Ömer Günel, Kuşadası’nın en eskiyerleşimyerlerindenolanİkiçeşmelikMahallesindeçokyakınzamanda yenileme çalışmalarına başlayacağız” dedi.

BAŞKAN ÖMER GÜNEL SORUNLARA ANINDA ÇÖZÜM BULUYOR

Göreve geldiği günden bu yana Kuşadası sokaklarını karış karış dolaşarak sorunları yerinde inceleyip çözüm arayan Belediye Başkanı Ömer Günel, alan gezilerini sürdürüyor. Bu kapsamda Başkan Ömer Günel, Türkmen, İkiçeşmelik, Değirmendere ve Yavansu mahallelerinde bir dizi incelemede bulundu. Saha gezisinde Başkan Ömer Günele, Belediye Başkan Yardımcıları Seyfi Seyhan Suvari, Özgür Batçıoğluile birim müdürleri eşlik etti. Başkan Ömer Günel, alan gezisi sırasında tespit ettiği sorunların anında çözülmesi için telsizi eline alıp ilgili birim yetkililerine talimat verdi. Başkan Günelin telsizdenyaptığıanonslardansonraTürkmenMahallesiSürücüSokaktakieskiyengeri dönüşüm konteyneri Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince değiştirildi. Denizel Sokağa dölen sıcak asfaltlı yol ise yıkanarak temizlendi.

İKİÇEŞMELİK MAHALLESİ’NE MÜJDE VERDİ

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, TürkmenMahallesindeyaptığıincelemelerinardındanİkiçeşmelikMahallesine geçti. Burada bir süre vatandaşlarla sohbet eden Belediye Başkanı Ömer Günel, ilçenin en eski yerleşim yerlerinden olan İkiçeşmelik Mahallesinin alt ve üst yapı sorunlarının çok yakında çözüme kavuşacağını müjdeledi. ENERYAnın mahallede gerçekleştirdiği doğalgaz alt yapı çalışmalarının kısa sürede tamamlanacağını belirten Başkan Ömer Günel “Bir kentin sorunlarının makamda değil ancak sahada çözülebileceğine inandığım için birim müdürlerimle birlikte her zaman sokakta olacağım. Kuşadası Belediyesi olarak vatandaş odaklı hizmet vermeye her zaman devam edeceğiz. Yıllardır  tek bir çivinin bile çakılmadığı İkiçeşmelik Mahallesinde Aydın Büyükşehir Belediyesi ile işbirliği içerisinde yakın zamanda alt ve üst yapı çalışmalarına başlayacağız. Burası da Türkmen Mahallesi gibi Kuşadası’nın modern yüzlerinden biri olacak” diye konuştu.

alan_gezisi-(7).jpg

Bu haber toplam 11946 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim