• Aydın19 °C

Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

MHP Aydın Milletvekili Ali Uzunırmak Ha Var Ha Yok Gibi

03 Ekim 2012 Çarşamba 03:15

Değerli okurlarımız bugünkü yazımı MHP Aydın Milletvekili Ali Uzunırmak üzerine yazacağım.

MHP Aydın Milletvekili Ali Uzunırmak Aydında MHP nin Başbakanı gibi lanse edilen, lafı üstüne laf söylenemeyen bir siyasetçisi konumundaydı.

MHP den arka arkaya 2 dönemdir Milletvekilliği yapan Ali Uzunırmak nerede çok merak ediyorum. Acaba Milletvekilliğini başka bir il e mi kaydırdı da benim haberim yok!!

MHP Aydın Milletvekili Ali Uzunırmak 2011 Genel Seçimlerinden bu yana TBMM İdare Amiri oldu. Tam bir Ankara sevdalısı oldu çıktı.

Sayın Milletvekili ni Meclisin Tatil olduğu dönemde dahil olmak üzere Aydın da görmek pek nasip olmadı. Basından takip ettim yine de göremedim.

MHP Aydın Milletvekili Ali Uzunırmak 2011 seçimlerinden sonra MHP nin Aydında tek Milletvekili olduğunu düşünebilir ama ben MHP nin Aydın Milletvekili olduğuna inanmıyorum. Çünkü Ha var, Ha Yok bir fark göremiyorum.

Buradan MHP Aydın İl Başkanı Fevzi Köse ve yönetimini de çalışmalı başarıları için tebrik ediyor, Aydın Siyasetine Dinamizm getirdiklerini belirtmek istiyorum.

Yarın ki yazımda Aydın gibi bir ilde 2. sıradan aday olan MHP eski Milletvekili Recep Taner in neden tekrar seçilemediğini yazacağım..

www.aydinozel.com  Adnan Aytaşkın Genel Yayın Yönetmeni

Bu yazı toplam 713 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim