• Aydın27 °C

Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

MHP Lideri Devlet Bahçeli den Önemli Adım

27 Ağustos 2012 Pazartesi 03:04

Değerli okurlarımız bugünkü yazımda Terör Örgütüne destek verenlere yönelik MHP Lideri Devlet Bahçeli nin Dokunulmazlıkları kaldırma adımını ele alacağım.

Ülkemizin gerçeği bu sıkıntılar hep vardı, Ancak Hükümet bölge halkı ile ipleri koparmamak için bakın biz elimizden gelen çabayı gösteriyoruz diyebilmek için belki iyi yaptılar belki kötü tartışılır stratejik adımları bir bir attı.

Ancak ne terör örgütü nede yandaşları bunu her zaman kendi lehlerine devletimizin acizliği olarak yorumlamak istediler.

Artık Türk Milletinin dayanacak gücü kalmamıştır. Elden gelen çabalar gösterilmiştir. Kim Ak Kim Kara ortaya konmalıdır.

Türk Halkının vicdanındaki sesi Gaziantep Terör saldırısı olduğunda Gaziantep te MHP genel Başkanı Devlet Bahçeli seslendirmiştir.

Artık Terör Örgütü ile yandaşlarının bir yol ayrımına gelme zamanı gelmiştir.

Hakkari Şemdinli de Terör Örgütü Temsilcilerine sarılan BDP Mİlletvekilleri çözümsüzlüğün bu kadarda kolay anlatılabileceğini bizzat bu millete bu devlete yaşatmışlardır.

Bugün MHP Lideri Devlet Bahçeli Önderliğindeki Milliyetçi Hareket Partisi Terör Yandaşlarına yönelik Dokunulmazlıkların kalkması için hazırladığı kanun teklifini Ak Parti ve MHP ye göndermiştir.

CHP hemen cevap vermiştir. Dokunulmazlıkların hepsinin kalkması gerektiğini söylemiştir. O da olur ancak şuan Vicdanları lekeleyen Terör Yandaşlarının Dokunulmazlıklarının kaldırılması, T.C Kanunlarının artık herkese uygulanması Devlet Ciddiyetini de ülkemize kazandıracaktır.

Ak Parti de bu Teklifi kabul edecektir. En azından kabul etmek zorundadır.

MHP Lideri Devlet Bahçeli ye bu çıkışından dolayı, Türk halkının Vicdanı olduğu için Teşekkür ediyorum.

Bu yazı toplam 669 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim