• Aydın18 °C

Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

Milletvekili Mehmet Erdem den İsteyin

09 Şubat 2011 Çarşamba 19:16

Değerli okuyucularımız bugünkü yazımda Aydın Yörük Efe Derneği Başkanı Muhsin Aydoğdu ile birkaç ziyaret gerçekleştirdim. Bu ziyaretler üzerine düşüneceğim.

Milletvekili Mehmet Erdem den İsteyin

Aydın Yörük Efe Derneği Başkanı Muhsin Aydoğdu ve ben dernek Yöneticisi olarak Aydın Şöförler Odası Başkanı Semih Özmeriç i ziyarete gittik.

Aydın Yörük Efe Derneğimiz Perşembe günü Kahramanmaraş taki kurtuluş kutlamalarına katılmak için yola çıkacak. Maraşın Kurtuluş Kutlamalarına Derneğimiz 18 kişi olarak davet edildi. Ancak şuan için elimizde 10 kişilik bir araç var.

Aydın Şöförler Odası Başkanı Semih Özmeriç Bey e Aydın Yörük Efe Kültür Derneği Başkanı Muhsin Aydoğdu biz Maraş a Aydını temsilen gideceğiz. Aydın için yapılan bir tanıtımda Aydın Şöförler Odasınında desteğini görmek isteriz. Araç ın Benzinini biz koyacağız bize sadece Kahramanmaraş a gidip gelmek için imkanlarınız müsaitse 18 kişilik bir araç lazım dedi.

Aydın Şöförler Odası Başkanı Semih Özmeriç Bey sadece üyelerine yardımda bulunduklarını onun dışında yetkileri bulunmadığını söyledi ve koyu bir sohbete daldık.

Sohbetimiz içerisinde CHP li olduğunu ve Aydın Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu na yakınlığını bildiğimiz Aydın Şöförler Odası Başkanı Semih Özmeriç sizin dernek 7 Eylül de Bulvarda Ak Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem ile yürümedi mi? Siz neden Mehmet Erdem den değil de benden yardım istiyorsunuz dedi.

Bende diyorum ki Aydında Derneğimizin üyesi olan Ak Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem Aydın Yörük Efe Kültür Derneği ile özdeşleşmiş. Gerekeni yapacağına inanıyorum.

Mustafa Çakın dan İnciler

Ak Parti Aydın Merkez İlçe Başkanlığında Değerli Hemşehrim Hakkı Aslan istifa ettikten sonra boşalan koltuğa halen yeni atama yapılmadı. Şuan Başkanlığa 80 küsur yaşında olmasına rağmen Mustafa Çakın amcamız vekalet ediyor.

Bugün Ak Parti Aydın Merkez İlçe ye uğradım. Kendisi nasıl iyi siyasetçi olunacağını anlatıyordu. Kimseyi kırmazsan seni de kırmazlar, insanları seversen saygı duyarsan saygı görebileceğini anlatıyodu. İyi insan olmak başka İyi siyasetçi olmak başka diyor vekaleten de olsa Ak Parti Aydın Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çakın.

MHP İl Başkanı Hasan Muti yi Ziyaret

Aydın Yörük Efe Derneği Başkanı Muhsin Aydoğdu ve ben Dernek Yöneticisi olarak MHP Aydın İl Başkanı Hasan Muti yi ziyaret ettik.

MHP Aydın İl Başkanı Hasan Muti ile samimi sohbetmizde Milleyetçi Hareket Partisinde Belediye, İl Genel Meclisinde ve Milletvekili seçimlerinde farklı oy oranlarının çıktığını, Mahmut Çağlayan ın neden Belediye Başkan Adayı olmadığını, İlhami Ortekin ile anlaşamadıkları noktaları ve Hüseyin Aksu nun MHP nin Belediye Başkan Adayı olma sürecini başkandan dinledik.

MHP Kadın Kolları İl Başkanı Serap Cambazoğlu nunda katıldığı sohbetimizde göstermiş oldukları ilgiden dolayı Sayın MHP Aydın İl Başkanı Hasan Muti ye Teşekkür ediyorum.

Her Anladığınız Anladığınız Gibi Değil

Değerli okuyucularımız bilindiği üzere yaşadığımız hayatta kimse kimsenin aklını okuyamıyor. Bir şey dinlerken, okurken yada öğrenirken her zaman gerçekter anladığımız gibi midir yoksa bilginin merkezine giderek emin olmak mı gerekir tekrar düşünelim.

Lütfen siz siz olun her öğrendiğiniz bilginin sizin düşündüğünüz gibi, hayal gücünüzle sınırlı olduğunun farkında olun, ve Bilginin merkezine başvurarak gerçeklerle yüzleşin.

Türk Sineması Çok Gelişti

Çok Değerli bir arkadaşım ile sinema üzerine sohbet ettik ve de son dönemde Türk Sinemasının ne kadar geliştiği üzerine düşünmeya başladık. Artık Türk Filmleri Yurt Dışında birçok ülkede de gösterimlere giriyor. Değişik Ödüllere aday gösterilebiliyor. Hatta İngilizce Dublaj yapılarak Yurt Dışında Pazarlanması dahi hayata geçirilebiliyor.

Türk filmlerimizin her geçen gün kendine birşeyler kattığı bir dönemde, ilerleyen zamanlarda Dünyanın en büyük ödüllerini de Türkiye ye getireceğimiz günleri temenni ediyorum.

CHP nin Başına Barkan Kalınomuz İddiası

Bilindiği gibi Cumhuriyet Halk Partisi Aydın İl Başkanı Tunç Aytur Milletvekili Adayı olmak için istifa ettikten sonra Aydın CHP de İl Başkanı arayışları sürüyor. Aydında Parti içersinde yapılan seçimde Mevlüt Kenar ın güven oyu aldığı herkes tarafından biliniyor. Aydın Kamuoyunda Barkan Kalınomuz un İl Başkanı olarak atanabileceği iddiası da var. Ancak ben böyle birşeyin olacağına inanmıyorum tahminim Çarşamba günü yapılacak olan Parti Meclisi toplantısından Mevlüt kenar ın isminin çıkacağı yönündedir. Aydın CHP nin Başına kim geçerse, Kim Başkan olursa olsun Başarılar diliyorum.

www.aydinozel.com Adnan Aytaşkın Genel Yayın Yönetmeni

Bu yazı toplam 703 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim