• Aydın28 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Mustafa BAYRAKTAR : Büyükşehir Kuşadası'nı Kötü Etkiledi
22 Ağustos 2015 Cumartesi 20:06

Mustafa BAYRAKTAR : Büyükşehir Kuşadası'nı Kötü Etkiledi

AydınÖzel Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Adnan AYTAŞKIN MHP Kuşadası İlçe Başkanı Mustafa BAYRAKTAR ile çok özel Röportaj gerçekleştirdi

AydınÖzel Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Adnan AYTAŞKIN MHP Kuşadası İlçe Başkanı Mustafa BAYRAKTAR ile çok özel Röportaj gerçekleştirdi.

Adnan AYTAŞKIN :

Son dönemde Aydın Büyükşehir oldu, Büyükşehir olunca da çok şey değişti, Kuşadası'nı nasıl etkiledi.

Mustafa BAYRAKTAR : Büyükşehir Kuşadası'nı Kötü Etkiledi

Büyükşehir olayı bütün ilçeleri olduğu gibi Kuşadası'nı da kötü etkiledi aslında olumlu olması gerekiyordu şundan dolayı olumlu olabilirdi şimdi MHP'nin bir Büyükşehir var elinde Manisa, Manisa'da Turgutlu'ya yapılan hizmet ile Manisa Merkeze yapılan hizmet aynı, CHP'nin elinde bir Büyükşehir var Aydın, en çok oyu aldığı ilçe Kuşadası, 2 Belediye de CHP'li ona rağmen yapılan bir iş yok, Kuşadası'ndan 2014 yılı itibariyle Mart ayından 2014 Aralık ayına kadar Büyükşehir'e aktarılan para eski parayla 100 Trilyon ama yapılan pek bir icraat görülmedi.

Mustafa BAYRAKTAR : BŞB Kuşadası'na 2 İcraat Yaptı

Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin Kuşadası'na yaptığı 2 icraat sayabilirsek, 1 Feribot Seferleri başladı o da 2 Buçuk Saatte Güzelçamlı'ya gittiği için boş gidip geliyor, diğeri de Ege Et açıldı o da esnafla rekabet anlamında ister istemez bir çelişki yarattı.

Mustafa BAYRAKTAR : Gazibeğendi Yolu Köstebek Yuvası Gibi

Diğer taraftan da bir Boyalık yolu yapıldı, Boyalık yolunda da kimlerin otellerinin olduğunu Kuşadası Kamuoyu çok iyi biliyor yani Kuşadası'nda CHP'li büyük Otelcilerin olduğu yol yapılmış oldu halbuki Kuşadası'nın girişi olan Gazibeğendi Yolu hale daha Köstebek yuvası gibi önceliği orası olmalıydı diye düşünüyorum.

Mustafa BAYRAKTAR : Kuşadası Su Paraları 3 Katına Çıkarıldı

Diğer taraftan Kuşadası'nın su paraları 3 katına çıkarıldı, Söke'de Suyun m3 ü 1,66 TL iken Kuşadası'nda bu rakam 3,10 TL. Bu bizde şöyle bir algı yaratıyor acaba Söke'de asgari Ücret 500 TL de Kuşadası'nda 1.000 TL mi ? Aradaki fark nedir bunu merak ediyoruz veya Kuşadası'nda alınan hava daha mı pahalı Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı'na göre.

Mustafa BAYRAKTAR : BŞB'nin Otoparkçılığı Bırakması Lazım

Birde Otopark uygulaması var, Kuşadası trafiği karışık, Kuşadası'nda trafik sorunu var, Kuşadası'nın trafik sorununun giderilmesi için Aydın Büyükşehir Belediyesinin Otopark'çılığı bırakması gerekiyor yani Kuşadasından Aydın Büyükşehir Belediyesi şu ana kadar aldığı paranın karşılığını geri vermemiştir bugünde halk zaten bunu söylemektedir Kuşadasında.

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu haber toplam 1509 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim