• Aydın29 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ömer GÜNEL İlk Meclis Toplantısını Gerçekleştirdi
06 Nisan 2019 Cumartesi 18:33

Ömer GÜNEL İlk Meclis Toplantısını Gerçekleştirdi

Kuşadası Belediye Meclisi’nin Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel başkanlığındaki ilk toplantısı gerçekleşti.

Kuşadası Belediye Meclisi’nin Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel başkanlığındaki ilk toplantısı gerçekleşti. Günel başkanlığında Erkan Yücel Sahnesi’nde gerçekleşen toplantıda meclis kâtipleri, meclis başkan vekilleri ile encümen ve komisyon üyeleri seçildi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan Kuşadası Belediye Meclisi toplantısında yapılan kapalı oylama ile meclis kâtipliğine asil üye olarak Mehmet Sarıdedeoğlu ve Özgün Limoncu, yedek üye olarak Emre Fazlılar ve Volkan Alkış seçildi. 1. Meclis Başkan Vekili olarak Gürol Turhan, 2. Başkan Vekili olarak Melahat Yaylacı’nın seçildiği toplantıda Encümen üyeliğine ise Oğuzhan Turan, Funda Şenol ve Seyfi Seyhan Süvari seçildi. Toplantıda ayrıca Plan Bütçe, İmar, Tarife ve Hukuk komisyonlarına üye seçimi gerçekleşirken Turizm ve Tanıtma Komisyonu ile Festivaller ve Kültürel Etkinlikler Komisyonu kurulması da karar altına alınarak üye seçimi yapıldı. Kuşadası Belediye Meclisi’nde 2018 Yılı Faaliyet Raporu da oy çokluğuyla kabul edildi.

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel başkanlığında yapılan ilk Meclis toplantısında daha önce komisyonlara havale edilen 9 konu ile ilgili olarak yeni kurulan komisyonlarda ele alınması amacıyla ek süre verilmesine karar verilirken Mehmet Alkışlı isminin yeni yapılmakta olan bir parka verilmesi ile ilgili İmar Komisyonu raporu oy birliğiyle kabul edildi. 

img_0225.jpg

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu haber toplam 278 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim