• Aydın39 °C

Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

Özlem ÇERÇİOĞLU Taklitçiliğe Başladı

07 Ocak 2017 Cumartesi 20:21

Değerli okurlarımız bugünkü yazımı Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem ÇERÇİOĞLU ve Koçarlı Belediye Başkanımız Mutlu ÖZTÜRK ile ilgili yazacağım.

Bilindiği gibi Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem ÇERÇİOĞLU Aydında birçok reklam Propagandasında öncülük etmesiyle tanınıyordu.

Daha önce Çiftçilerden Portakal ve Patates sarın alıp Halka dağıtarak Ulusal TV ve Gazetelerde dahi Çiftçiye destek olmasından dolayı boy boy reklam yapmıştı.

Geçtiğimiz yaz ayında da Koçarlı Belediye Başkanı ve Koçarlı Ziraat Odası Başkanı Mutlu ÖZTÜRK'te Özlem Hanımı taklit edip Çiftçilerden Karpuz satın alarak halka dağıtmıştı.

Ancak ayaklar baş, başlar ayak oldu..

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem ÇERÇİOĞLU, Koçarlı Belediye Başkanı Mutlu ÖZTÜRK'ü Taklit etmeye başladı.

Geçtiğimiz haftalarda kar yağdığı zaman Koçarlı Belediye Başkanı Mutlu ÖZTÜRK, Koçarlının dağ köylerine çıkarak Belediye Ekipleriyle birlikte yol açma çalışması yapmıştı..

Koçarlının dağ köyleri Aşırı soğuk, Yoğun Kar ve Tipi'ye rağmen bizzat kapanan yolları açan Ekiplerin başında Maestro gibi şeflik yapan Mutlu ÖZTÜRK'ün bu fedakar davranışı karşısında duygulanmış ve kendisine teşekkür etmişlerdi..

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem ÇERÇİOĞLU bu konuda eksikliğin farkına varmış olmalı ki..

Dün gece yoğun bir şekilde yağan Yağmur ve etkili soğuğa rağmen Gece Saat 02.00 ile 03.30 arası Söke, Efeler ve Nazilli'de Yol açma işlemini bizzat takip etmiş, gerekli talimatları vermiştir..

Elimize ulaşan Fotoğraflarda Koçarlı Belediye Başkanı Mutlu ÖZTÜRK'ün soğuk ve Kar nedeniyle bizzat üşüdüğü görülmek ile birlikte Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem ÇERÇİOĞLU'nun Soğuk ve Yağmur konusunda dayanlıklı duruşu Aydın halkını mutlu etmiş ve Özlem Hanım bir kez daha Dayanlıklılık konusunda kendisini ıspatlamıştır..

Son zamanlarda ne yaptığını bilmez halde ortalıkta dolaşan Aydın BŞB Başkanı Özlem ÇERÇİOĞLU'nun taklitçiliği de böylece ortaya çıkmıştır..

Cuımhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN, Dolar bozdurunca Dolar bozduran, Koçarlı Belediye Başkanımız Mutlu ÖZTÜRK Karla Mücadele ettiği için Karla, Yağmurla Mücadele eden Özlem ÇERÇİOĞLU'nun önümüzdeki günlerde kimi taklit edeceği merakla beklenmektedir..

Tabi burada Özlem ÇERÇİOĞLU'nun Danışmanının yanında olmayışının etkisi büyüktür..

Özlem Hanım bence siz Derhal yeni bir Danışman ile çalışmalısınız..

Ama lütfen Arkadaşınız olduğunu söyleyen Orhan AYDIN gibi ünlü Sanatçı olduğunu iddia eden, çok konuşup içi boş cümleler kuran 2 dakikada kendisini yalanlayan kişiler olmasın..

Bugün AydınÖzel Gazetesi olarak 1200 Telefon, 6562 Mail, 42,654 Mesaj aldık..

Kar Yağışı nedeniyle Paşa Yaylası yolları kapalıymış..

Yarın günlerden Pazar olması sebebiyle Paşa Yaylasında Sucuk Partisi yapacak olan Aydın Halkının sizden en büyük Ricasıdır bu..

Söke, Efeler ve Nazilli Bölgesinin Karla Mücadele kısmında büyük Başarılara imza atan, Tecrübe kazanan Aydın BŞB Başkanımız Özlem ÇERÇİOĞLU'nu Paşa Yaylası yollarının açılması konusunda da Sahada görmek istiyoruz..

Hatta Paşa Yaylası yolunu açtığınız takdirde size oy vermeyeceklerini söyleyen Vatandaşlar, Yarım Ekmek arası Sucuk verebileceklerini ilettiler..

Özlem Hanım taklitçiliğe başladı..

En azından Güzel Şeyleri taklit etmenizi temenni ediyorum..

Adnan AYTAŞKIN - AydınÖzel Gazetesi

           Genel Yayın Yönetmeni

adnan-aytaskin-014-013.jpg

Bu yazı toplam 1420 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim