• Aydın25 °C

Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

Proaktif Rol Oynamak

02 Şubat 2011 Çarşamba 20:44

Değerli Okuyucularımız yeni bir köşe yazısıyla tekrar birlikteyiz, bu yazımda biraz psikolojik yazacağım. Ben bugüne kadar yaptığım bütün işlerde en iyisini yapmaya çalıştım. Beni tanıyanlar iyi bilirler.

Proaktif Rol Oynamak

Bu bağlamda 2008 yılında hobi olarak başlattığımız Aydın Özel Haber Sitesi ni Aydında en üst basamağa yükseltmek için düğmeye basmış bulunuyoruz.

Basın Camiası içinde değişik projelerimiz var ancak profosyonelliğe adım atmanın yolları vardır. Bu yollar çerçevesinde basamakları adım adım yükseleceğiz.

Bu yönüyle Aydın Özel Haber Sitesi Aydında Proaktif bir rol oynayacaktır.

Aydında En İyi Türkü Nerede Dinlenir?

Değerli hemşehrilerimiz Aydında Türkü sevdalısı birçok arkadaşımız var. Aydında Türkü denince akla Şapıldak Cafe Bar geliyor. Huzur dolu bir ortamda Aydınlılara Türkü dinleme imkanı sunan Değerli Dostum Altan Kemerci ye ve sesiyle, gitarıyla, sazıyla, davuluyla ve Ney iyle Türkü Dostlarının gönüllerindeki Grup Rıhtım üyeleri Fuat Becet, Osman Kaplan ve Gökhan Beytaş a da Teşekkürlerimi sunuyorum. Böyle Nezih bir ortamın uzun yıllar devam etmesi dileklerimi sunuyorum.

Murat Zekeriya Dev

Değerli Dostum Murat kardeşim ile çok uzun olmasada özel bir arkadaşlığımız var. Kendisini Basın Camiasının içinde muhabir olarak tanıdım. Bugün birisi de sordu Muratı nasıl tanırsın diye.. Cevabım Aynen şu oldu.. Murat Çalışkan, Dürüst ve Ukala düşmanı birisidir. Şuanda Köşe Yazarı olarak ta Aydın Özel Haber Sitesine destek olan Murat Zekeriya Dev Kardeşime de Teşekkürlerimi sunuyorum.

Murat Yılmaz a

Değerli Dostum Murat Yılmaz arkadaşım ın bugün mekanında misafiri oldum. Aydın 3. Sanayi Sitesinde Yılmazlar Oto Kuaför isimli Oto Yıkama şirketinin sahibi olan Murat Yılmaz arkadaşımla ilk tanışmam ve dostluğum un başlangıç yeri Aydın ın son dönemdeki yıldızı parlayan mekanı E5 Cafe Bar dır. Murat arkadaşımla birlikte bir proje hazırladık. Bu Proje kapsamında yarın bir girişimde bulunacağız, Hayırlı olsun...

Prenses Mobilya

Bugün Aydındaki Mobilya mağazalarından Prenses Mobilya mağazasını ziyaret ettim. Altıngül Mobilya kapsamında Nazilli Merkezli olarak 7 şubesi bulunduğunu öğrendiğim Girişimci patronlarını da kutluyorum. Prenses Mobilya Aydın Şube Mağaza Müdürü Şeyma Hanım a da sıcak çay sohbetinden dolayı Teşekkür ediyorum.

www.aydinozel.com Adnan Aytaşkın Genel Yayın Yönetmeni

Bu yazı toplam 731 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim