• Aydın24 °C

Şuayip YEĞEN / Köşe Yazarı

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Şuayip YEĞEN / Köşe Yazarı

SEÇİMLERE HIZLI GİRİŞ YAPILDI

02 Nisan 2011 Cumartesi 00:41

SEÇİM   ÇALIŞMALARINDA  KRİTİK  GÜNLER

          Caddeler  sokaklar  yeniden  renklendi.        Parti  bayrakları  etrafı süslüyor.          Yollara giydirilmiş  seçim arabaları  gürültülü bir şekilde  geziye başlamışlar.          

          Hemşerileri  izliyor ve de dinliyorum.   Bu gürültülü  çalışmalardan rahatsız.

          Bazı hemşerilerin  istediğini de görüyorum,olmalı, olabilir ,diyerek savunuyorlar.  Dikkat ettiğimde , biraz soruşturduğumda  onların, partilerden biri ile çalışma yaptığını  anlıyorum. Bazen de  kiralanacak  aracı olan bir insanla karşılaştım.   

           Hani  diyoruz ya!!  Seçim  ekonomisi  diye,  demek ki bir müddet  daha  bunları yaşayacağız. Haydi   hayırlısı.

         Ak parti  millet vekili  adayları için, temayül seçimleri  yapıldı.  Genel  merkezin yaptırdığı  anket çalışmaları devam ediyor. Adaylar bu günlerde, kendilerini  halka  tanıtmaya  çalışıyorlar.  Çalışıyorlar ki anketlerde  çıkmalılar.

            CHP  adayları da  seçimler için ,  ön seçimle  aday  belirlemesi  yapacaklar.  MHP   genel merkez ataması  yapacak.

             HER ŞEY AYDIN  VE AYDINLILAR İÇİN OLSUN  diyen tüm dostlar, sanıyorum bu günlerde gönülden HAYIRLISI OLSUN diye  dua ediyorlardı.      

           Bu duaya  ihtiyaç var, edilmelidir diye düşünüyorum.

            Adaylar  için gerçekten  çok kritik günler.  Bazılarının  hayatı  değişecek.  Bazılarının  tipi,  bazılarının yürüyüşü  değişecek.  Biz , neredeyse  inancı  değişecek diye korktuğumuz  adaylar da gördük. Çok şükür olmadılar da bizler de seçtik diye günaha girmedik.

           Evet,  böyle bir şey bu  milletvekilliği adaylığı. Allah  onları korusun.  Halka hizmet , Hakka hizmettir diyenlerden eylesin. Şaşkınlardan, şaşıranlardan Eylemesin.

           Ben ak Partide  aday adayı olanların büyük çoğunluğunu sevdim. Herkese başarılar diliyorum. Milletimize hayırlı olsun.  Başbakanımıza  , milletimize layık olurlar, çalışmalarıyla  onu sevindirirler inşallah.

           Her şey aydın için olsun derken,  Her şey  gönlünüzce olsun, Allah doğru yoldan doğru imandan ayırmasın inşallah. Selamlarımı,  Saygılarımı sunarım.

ŞuayıpYegen 02.04.2011

Bu yazı toplam 744 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim