• Aydın31 °C

Cemal Aydın ÖZPOLAT / Köşe Yazarı

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Cemal Aydın ÖZPOLAT / Köşe Yazarı

Selamsız BAŞKAN ..

28 Ağustos 2011 Pazar 22:51

Oooooo....! Aydın Gazeteciler Cemiyeti İftar Yemeği vermiş. Epeydir sesleri solukları duyulmuyordu. Ramazanda her akşam uslu uslu oturuyorlardı.

Kimseye ne faydaları vardı ne de zararları..

Ama duyduk ki İftar Yemeği vermişler. Yönetime geldikleri günden bu güne Aydın Gazeteciler Cemiyeti olarak en iyi hizmeti de vermişler. Kendilerini kutluyorum.

Aydın Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Suat Deniz selam verme alışkanlığı olmayan 'Selamsız bir Başkan ' da olsa ben kendilerine bu sütundan Merhaba diyeceğim.

Kendilerinden önceki Aydın Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mustafa Çezik ve Yönetmini acımasızca eleştiren ve her fırsatta ' Çezik gider, Gazetecilerin dertleri biter ' diyenleri şimdi şapkalarını önlerine koyup düşünmeye davet ediyorum.

Mustafa Çezik gitmiş yerine Suat Deniz ve arkadaşları gelmiştir. Aydın Gazeteciler Cemiyetinde ne değişmiştir? Bugün kü yönetim anlayışıyla Aydın Gazeteciler Cemiyeti yerinde saymak bir yana her geçen gün geriye gitmektedir. Aydın Gazeteciler Cemiyeti bugünkü şu haliyle Aydındaki Gazetecileri temsil etmekten çok uzaktadır.

AGC Başkanı Suat Deniz e sormak istiyorum.

Bugün Aydın da kaç tane gazeteci vardır?

Bunlardan kaç tanesi AGC ye üyedir?

Cemiyetinize üye olmayan kaç gazetciyi üye yaptınız yada üyelik teklifi götürdünüz?

Kaç Basın Kuruluşunu ziyaret ettiniz?

Yerel Basın ın hangi sorununa el attınız yada bu sorun ve sıkıntıları gündeme taşıdınız?

Bu arada birşey daha söylemeden geçemeyeceğim...

Eski Başkan Mustafa Çezik Aydın Gazeteciler Cemiyetini hep siyasetin dışında tuttu. Hiçbir zaman Siyasetle içiçe olmadı. AGC tüm siyasi partilere aynı mesafede dururdu.

Peki bugünkü haliyle Aydın Gazeteciler Cemiyeti için aynısını söylebilirmiyiz?

Bir zamanlar ' Oturan gazeteciler muhabbeti sıkça yapılırdı ama bugün AGC Yönetimi için Çalışan gazeteciler deyimini kullanamıyorum. Hele hele son kongrede Suat Deniz in listesini delen ve bugün Suat Deniz i yönlendiren kişinin başrolde olduğunu duyduktan sonra sanırım çok yakında kaçan gazeteciler sözü kendisine çok uygun düşecektir.

Şimdilik söyleyeceklerim bu kadar...

www.aydinozel.com Cemal Aydın ÖZPOLAT

Bu yazı toplam 1474 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim