• Aydın22 °C

Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

Semiha ÖYÜŞ Mahalle Muhtarı bile olamaz

27 Temmuz 2013 Cumartesi 09:58

Değerli okurlarımız bugünkü yazımı Ak Parti Aydın Büyükşehir Belediye Başkanlığı için ismi geçen Ak Parti Aydın Milletvekili Semiha ÖYÜŞ hakkında yazacağım.

Semiha ÖYÜŞ zamanında 2 Parti'li Meclis döneminde 4. sıradan tombaladan Milletvekili seçilmiş birisidir.

İkinci dönem Milletvekili seçilemedi, O dönemde Kim seçti, Neden seçti ise MKYK Üyesi olarak Ankara'da zaman harcadı.

Semiha Öyüş son seçimlerde 2. sıradan aday gösterilerek herkesin şok olduğu bir ortamda Seçim Sisteminin sakatlığından kaynaklı tekrar Milletvekili seçilmiştir.

Öncelikle şunu söyleyeyim Semiha ÖYÜŞ'ün aday olarak isminin geçtiğini duyan gülmeye başlıyor, aslını sorarsanız Semiha Hanım o kadar da kötü birisi değil, arada halkımızı güldürdüğü de oluyor.

Bir ara Semiha Hanım'a Milletvekillerinin 2. Danışmanlarının Maaşını Milletvekilleri mi alıyor diye bir soru sormuştum. Aldığım cevap aynen şu : Neden soruyorsun, Halka ne bundan, Halk bunu neden Merak ediyor diye tepki göstermişti. Hatta 2. Danışmanların Maaşlarının asgari ücret olduğunu da eklemişti.

Bir arkadaş sohbetinde Semiha Hanımı göklere çıkaran arkadaşım Semiha Hanım çok iyi bir insandır, Geceleri Namaz Kılar, Ramazan dışında da Oruç tutar sürekli dedi, bende kötü biri demedim ki hiç bir zaman, Semiha ÖYÜŞ'ten Siyasetçi olmaz dedim.

Semiha Hanım aday olmaya karar verdiğinde ilk ziyaretini Vali Bey'e, ikinci ziyaretini Enmiyet Müdürü'ne, üçüncü Ziyareti'ni Jandarma Komutanı'na yapmıştı yani o halktan oy istemedi, protokol ile arasını iyi tutup, hırslarını, isteklerini yerine getirmesini istediği kişileri ziyaret etmiştir.

Birde üst düzey Bürokratlıktan Semiha Hanım'ın Danışmanlığına düşmüş bir Beyefendi var, İsmi Tulga KESKİN...

O kadar üst düzey birisi ki; Basın Danışmanlığı görevini Facebook Danışmanlığı ile bir yürütmektedir. Yani Basın Danışmanlığını Facebook Danışmanlığı sanmaktadır. Kendisine de buradan Selamlarımı iletiyorum.

Semiha ÖYÜŞ neden Muhtar bile olamaz ?

Semiha ÖYÜŞ hiç bir zaman Liderlik vasfını kullanmadı, olmayan şey de kullanılmaz zaten. Başkaları Organize eder, Semiha Hanım gelir bir konuşma yapar, gerçi kendisinde bence hatiplikte yok..

Yani Milletvekilliğinde olduğu gibi hazır Tepsi'de sunulmayacağı için Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığında Semiha ÖYÜŞ'ün isminin geçmesi ancak halkımızı ve Siyaset camiasını güldürmekten öteye geçemez.

www.aydinozel.com  Adnan AYTAŞKIN    Genel Yayın Yönetmeni

Bu yazı toplam 2491 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim