• Aydın41 °C

Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

Siirt Adnan Menderes Stadyumu ve Çöküş

02 Ekim 2011 Pazar 00:54

Değerli Okurlarımız bugünkü yazımı bugün Aydın Adnan Menderes Stadyumunda oynanan Aydınspor 1923 ile Siirtspor arasında oynanan maça ayırdım.

Aydınspor 1923 maçlarını her zamanki gibi Basın Trübününde yani Protokol Trübününün hemen sağında bulunan üst taraftaki Trübünden takip ediyorum bugün olduğu gibi...

Aydınspor Evinde Mağlup
 
Öncelikle maçtan bahsedeyim 50. ve 75. dakikalarda Siirtspor un golleriyle 2 - 0 maçı Kaybettik, kötü bir top oynadık. Bu haklı galibiyetten dolayı Siirtspor u Tebrik Eder, Kadro da yeniliklere ihtiyacımız olduğunu Değerli Aydınspor 1923 Yönetimize iletmek istiyorum.
 
Siirt Adnan Menderes Stadyumu

Dakika 50. deki golde bir nebze olsa da asıl gerçek dakika 75 te ortaya çıktı.

Siirtspor gol attıkça Protokol Trübününden abartı bir şekilde sevinç gösterileri, çığlıklar gelince şaşırdım. Protokol Trübünündeki Siirtspor taraftarları birbirlerine sarılarak gollerin sevincini yaşıyorlardı.

Bende o anda kendimi Siirt Deplansmanında Siirt Adnan Menderes Stadyumunda zannettim. Ama ben hiç Deplasman maçına gitmediğim için çabuk uyandım ve Aydın Protokolünde Aydınspor 1923 maçında, Aydın Adnan Menderes Stadyumunda Aydınsporludan daha çok Siirtspor taraftarı Protokol üyesi vardı.

Protokol Kavramı Nedir ?
 
Öncelikle Protokol dediğimiz kavram nedir ? Orada bulunan hem Aydınlı hemde Siirtli Vatandaşlar gerçekten Protokol Üyesimiydi ? Akreditasyonları varmıydı ? Bu konuya girmeyeceğim...

Aydınlılar Nerede ?

Ben Aydında Spor a gönül vermiş, Aydınlıların nerede olduğunu merak ediyorum. Bu ve daha önceki haftalardaki maçlara baktığımız zaman Gerçek Aydın Protokolünün Aydınspor 1923 ile hiçbir bağlantıları olmadığını görüyoruz, Aydınspor 1923 bu kentin en üst ligdeki takımı, Yönetimi sevelim, sevmeyelim değerli Aydın Protokol Üyeleri, siz bu maçlara gelerek doğruyu yanlışı yerinde görmelisiniz ki Kentinize faydanız olsun...

Diğer taraftan ya Aydınspor 1923 ü destekleyen Aydın Protokol üyesi çok az, ya da Aydınspor 1923 Başkanı Ahmet Gümüş ve Yönetimi kucaklayıcık, toplayıcılık yapamıyorlar.

Yine kavga Vardı

Protokol Üyesi Siirtspor taraftarları ile Kapalı Trübün Aydınspor 1923 taraftarları arasında önce küfürleşme başladı sonra ise kavgaya dönüştü. Yine Aydınlı bir vatandaş dayak yedi. Hemde Polis memurundan.

Herkesin Derdi Başka..

Olaylar olduğu sırada Aydınspor 1923 Başkanı Ahmet Gümüş, olayı körükleyen vatandaşa tepkisini ağır bir şekilde gösterirken, Aydın Protokol Üyesi Gazeteci - Araştırmacı Yazar Mehmet Özçakır, Ünlü Futbol adamı Tanju Çolak ile Fotoğraf Çekilme telaşındaydı, Hatta Fotoğrafı da yine Protokol Üyesi Aydın Belediye Meclis Üyesi Altan Güney çekiyordu.

Bunu gören taraftarlar da işte Aydınlılık bilinci bu diye tepkilerini gösterdiler. Aydınlılık Çöküşünü yaşıyor yorumlarını yaptılar.

Buradan Aydın Protokolüne Sesleniyorum...

Aydınspor 1923 bizim takımımız, Aydının takımı, herkes bu takımı yönetmek zorunda değil, kimileri de futbol sevdaları gereği, Aydın Sevdaları gereği, gelecekler takımlarına sahip çıkacaklar, eğrisiyle doğrusuyla Aydınspor 1923 ü yerinden takip edecekler ve Aydın Protokolünde Deplasman Takım taraftarından çok Aydınspor 1923 taraftarı olacak..

www.aydinozel.com Adnan Aytaşkın Genel Yayın Yönetmeni

Bu yazı toplam 737 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim