• Aydın29 °C

Şuayip YEĞEN / Köşe Yazarı

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Şuayip YEĞEN / Köşe Yazarı

SİYASET GERÇEKTEN ISINDI. ADAYLARI GÖRMEK İÇİN GÜN SAYILIYOR

26 Mart 2011 Cumartesi 00:39

SİYASET     GERÇEKTEN   ISINDI. ADAYLARIN İLANINA ÇOK AZ KALDI.

         Sevgili  aydın’lı hemşerilerim  herkese merhaba!!!! 

                          Allah’ın selamı ve bereketi üzerinize olsun .      İnşaallah.

          12 mart 2011 tarihinden beri, köşemdeki yazımı, yeni bir yazı ile değiştirememiştim. Bu gün  bir zaman bulabildim…     İşte sizlerleyim.      

         Sevgili dostlarım,  sizlerle olamadığım  bu geçen  süreçte,  hayatımın  meşguliyetleri  arasına , yeni meşguliyetler  katıldı.      

         Benimle  birlikte çalışmalar yaparak ,      halkımıza  hizmet vermeyi isteyen bazı dostlarımızın daveti oldu;     

-        Menkul-Gayrimenkul ticareti ve komisyonculuğu yapan bazı dostlarım,   “ AYDIN, TÜM MENKUL-GAYRİMENKUL TİCARETİ VE KOMİSYONCULARI DERNEĞİ”nin kuruluşunun yapılmasını,Endüstri mühendisi Şuayıp YEGEN’e proje olarak vermişlerdi. Bir müddet zamanımı,  bu projenin  hukuksal yönlerinin hazırlanması ile uygulamaya geçirilmesine  ayırmıştım.      Menderes    Vakıf Danışmanlık  grubumu da harekete geçirerek projeyi tamamladım.

      Sizlere buradan müjde vermek isterim .  Aydın da,  yukarıda doğru ismini verdiğim Dernek kurulmuştur.  Başkanının kim olduğunu merak eden dostlarım ararsa bilgi veririm.    Hayırlı olsun……         

-        Bu çalışmalarımın tam sona ereceği ve projenin ilgili kurumlara  teslim edileceği günlerde,  Aydın Ak parti Merkez İlçe Başkanlığına atama ile yetkisi gelen  ve merkez ilçe teşkilatını kurmakla yetkilenen meslektaşım, Endüstri mühendisi  sayın Ahmet Celal Kavcar  bey  aradılar,  Merkez ilçe teşkilatında birlikte çalışmayı ve teşkilatlandırma başkanı olarak yanında görmek istediğini bildirdi.  Düşünmek ve istişare yapmak gerekliydi. Ortak akıla müracaat gerekliydi , süre istedim.   Sordum, soruşturdum.Partili partisiz herkes,  ilçe başkanı olmasanız da  partide görev almalısınız. Sizi çalışmalarda görmek istiyoruz dediler.

-        Hemşerilerimin benim gibi düşünüyor olması bana güç verdi, moral verdi.Benim için koltuklar, Makamlar, halkıma, vatandaşıma ,vatanıma hizmet verme vasıtasıdır. Allah şaşırtmadı. İnşallah bundan böyle de şaşırtmaz.

-        Sevgili dostlarım, dost bildiklerim  evet dedim. 10 gündür de bu çalışmalarda  sayın ilçe başkanım Ahmet Celal Kavcar  bey’in çalışmalarına katkıda bulunmaya çalışıyorum.Hayırlısı olsun inşallah.

-        Bu vesile ile, siz dost ve arkadaşlarıma, arkadaş veya dost olalım diyeceklere  , ÇAY İÇMEYE merkez ilçeye bekliyorum.Ben de sizlerden yardım istiyorum.Birlikten, beraberlikten  güzel ,güzel ürünler çıkar.      ORTAK  AKIL   ve  ÖNCE İNSAN   demeye, çoook yıllar öncesi söylemeye başlamıştım. İlhami  başkanla  bunu yaşadım. Yine de yaşamaya devam ediyorum. Sizlerin aklınıza da ihtiyacım var, önemsiyorum.

Sayın  Aydın’lı  hemşerilerim,

    MENDERES YÜKSEK ÖĞRETİM VE BİLİM VAKFI  BAŞKANLIĞI  olarak çalışmalarımıza  devam ediyoruz.

   VAKFIMIZ  DANIŞMANLIK HİZMETLERİ  grubumuz,  Aydın kalkınması için faydalı olacak yeni projeler üzerinde, halkımızın katkılarıyla üretime devam ediyor. Yakında  sizlere sunacağımız, Fizibiliteleri  ve hukuki durumları tetkik edilmekte olan

-        MENDERES PREFABRİK ÇADIR CAMİLER YAPTIRMA  ÇALIŞMASI,

-        …….ÇOCUK  KÜLTÜR VE ÇALIŞMA MERKEZLERİ    ÇALIŞMASI,

-        HAYVANCILIĞIN GELİŞMESİ İÇİN BİRLİK KURMA  ÇALIŞMASI,    

      Çalışmalarımıza destek veren dostlarımıza buradan teşekkürlerimi  sunarım. İnşallah bu günlerde isimsiz kahramanlar gibi çalışan  dostlarımı çalışma arkadaşlarımı sizlere takdim edeceğim.

       Aydınlı hemşerim, paralı çalışan proje ofisi değiliz.  Aydın kalkınmasında bilgilerimiz ve becerilerimizle katkıda bulunmak istiyoruz. Katkı yapabildiğimiz için mutluyuz.

       Fikir, Düşünce, taslak projenizle katkıda bulunmak isterseniz , sizi de aramıza bekliyoruz. Bu duygu  ve  düşüncelerimle  herkese selam ve saygılarımı sunarım.

Şuayıp  yegen / 27.3 2011 Gsm:  0535 977 33 57.  Hoşça kalın, Sağlıcakla kalın.

Bu yazı toplam 563 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim