• Aydın25 °C

Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

Teleferik Düşmanı Mehmet Fatih ATAY

27 Mart 2020 Cuma 20:00

Değerli okurlarımız bugünkü yazımda Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih ATAY'dan bahsetmeye devam edeceğim.

Geçenlerde bir arkadaşım Watsapp'tan yazdı Evimin karşısında Bilboard var, Türkiyenin en Başarılı 4. Belediye Başkanı Mehmet Fatih ATAY seçilmiş, ben Efeler'de yaşamıyormuyum, ne yapmışta Başarılı olmuş diyor..

Efeler Belediye Başkanımız Mehmet Fatih ATAY'ın yıkımda başarılı olduğu gerçek.

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından Aytepe - Pınarbaşı arasında hizmet veren Teleferik Efeler Belediyesi kontrolüne geçer geçmez ertesi gün Başkanımız Mehmet Fatih ATAY artık Teleferiği kullanmayacaklarını bu hizmeti iptal ettiğini açıkladı.

Teleferik ile ilgili bir çalışmalarının olmadığını aktaran Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih ATAY, O teleferiğin orada kullanılmasını doğru bulmuyorum, Korkuyorum tellerinden bri kaza olacak diye. Kontrol ettirdik, tellerinde bir sıkıntı yok ancak ben kullanmayacağım o teleferiği diye konuştu.

Daha önce hiç teleferiğe bindin mi? Teli mi koptu Fatih Bey. Senin Fobin var diye bu halkı cezalandırmak zorundamısın? Sen ve yakınların binmeyiversin..

Efeler'de herşey Efeler Belediye Başkanımız Mehmet Fatih ATAY ve yakınlarına mı hizmet verecek, bırakında halkta birşeyler görsün.

Öndeki dönem Aydın Belediye Başkanı İlhami ORTEKİN tarafından 3 Milyon TL'ye yaptırılan Teleferiği madem kullanmayacaksın atıl duruma düşüreceksin neden Aydın Büyükşehir Belediyesinden devralıyorsun Fatih Bey..

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih ATAY, hizmet kosunda değilde Efeler İlçemizin tek Teleferiğini atıl duruma düşürerek yıkım konusunda başarısını ortaya koydu.

Aydın Büyükşehir Belediyesi döneminde özellikle yaz aylarında Efeler halkımız Aytepe Mesire alanı ile Pınarbaşı Mesire alanı arasında Teleferik hasretini gideriyordu.

Diğer Belediyeler hizmet yarışına girmişken Efeler Belediye Başkanımız Mehmet Fatih ATAY, yıkım konusunda hizmetlerini sürdürüyor.

Adnan AYTAŞKIN - AydınÖzel Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni

adnan-aytaskin-yazdi-051-051.jpgfatih-atay---efeler-belediye-baskani-016.jpg

Bu yazı toplam 1870 defa okunmuştur.
YORUMLAR
Zihniyete bak hele
Ahmet cengiz
Bu nasıl bir zihniyettir kardeşim ya ben binmeyevem siz de binmeyin nerde kaldı millet iradesi ben binmek istiyorum sana ne ...böyle bir zihniyetten ne hizmet bekkeyebiliriz ki ..yazık yani .el attığı her şeyi kurutuyor..minibüs garajını yıktılar yerine bişey yapmadılar zaten.ne yaptın da en başarılı belediye başkanı oldun.kendin de şaşırıyorsundur belki.....
01 Nisan 2020 Çarşamba 11:35
176.220.128.189
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim