• Aydın22 °C

Ali NARİN / Köşe Yazarı

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ali NARİN / Köşe Yazarı

TÜRKİYE EKSEN KAYMASI MI YAŞIYOR

30 Temmuz 2012 Pazartesi 19:30

Ak Partinin iktidar sarhoşluğu büyük hatalara gebe kaldı. Doğum sancısı çekiyor inşallah büyük felaketlere gebe kalarak doğurmaz..!


Sayın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 10 yıl önce AK PARTİ Yİ kurarak yol arkadaşlarıyla birlikte kendisine iktidarı getirdi. 
Milli görüş ekseninden gelen bu kadro zaman zaman milli görüş gömleğimizi çıkarttık dediler.
Eyvallah elbette değişen dünya şartlarında bu değişimi doğal karşılamıştım.

Yanlış anlamayın mili görüşe karşı olduğumdan değil tam tersi her görüşe saygı olduğu intibası verildiği için
bu sebeple Ak Partiden son seçimlerde Milletvekili Aday Adayı olmuştum.

 

Ama artık ben ve benim gibi düşünen sesiz çoğunluk Ak Partiyi de Ak Partinin Genel Başkanı Başbakan Sayın Recep Tayyip Erdoğan ı orta doğudaki gelişmelerde takındığı tavrı maalesef Ak Partiye gönül veren sadece çekilen zulümlere dur demek isteyen sağduyu sahibi vatandaşlarımızda hayal kırıklığı yarattığı gibi bende sükutu hayale sebebiyet verdi ve tanınmaz hal aldı.

Arap baharı adı altında emperyalist emelleri olan Amerika onun orta doğudaki patronu İsrail kol kola vermişler Türkiyeyi de kendini Türk siyasetçisi sanan siyaset adamlarını kukla gibi kullanarak kendibelirledikleri hedefe hızla yaklaşmaktadırlar.

İnönü den Demirel e Ecevit ten Özal a

Biz bu senaryoların hepsini gördük...

Güdük siyaset adamlarımızda bu senaryonun içinde zama zaman yar aldılar biraz hafızalarımızı tazelemekte yara var.

Amerika ve müttefikleri bir ülkeyi yutmak bölmek istediler mi bir çok bahane öne sürerler bizimkilerde ya destek verir yada alkışlar.

1- ABD ve müttefikleri 2002 yılında ırak a girerken nükleer silah bahane ettiler ve ülkeyi tarumar ettiler. Bize de bir koyun on alın dediler. ama üçün birini aldık

2-Arap baharı sebebiyle Libyadaki gelişmelere çanak tuttuk alkışladık hatta Başbakanımız oraya gitti binlerce kişi karşıladı, sevindik, göbek attık, övündük. Ordanda eli boş döndük Fransa en büyük payı alırken bizim Libya da iş yapan mütahit'lerimizin alacaklarını bile alamadık.

3- Suriye olayında maalesef Siyonist emeller buram buram kokarken ne ABD nede İsrail nede dünya kamuoyu sessizliğe bürünerek beklerken bizim Başbakan Sayın Recep Bey ve Dış İşleri Bakanımız dünyayı ayağa kaldırmak için insan üstü bir gayret sergilemektedirler.

Ne ABD ne de İsrail Suriye de nükleer silah var diyemiyor ama onların maşası beslemesi Suriye muhaliflerinin ağzı ile Başbakanımız Sayın Recep Beyin ve sessiz Ak Parti yönetiminin marifeti ile nükleer silah var diye bağırtılıyorlar..

Ak Parti iktidara gelirken sorunsuz huzurlu bir orta doğu ve komşuluk ilişkilerini geliştireceğini vaat etmişti ve bu intibayi vermişti.

Ak Partinin kurmaylarını göreve davet ediyorum lütfen Siyonist emeller alet olmayın orta doğuda BÜYÜK ORTA DOĞU PROJESİ UĞRUNA bir ülkeyi ve çevrenizdeki ülkeleri heba etmeyin.

Bu tavrınızla bölgeye ülkeye telafisi güç bir son hazırlamış olursunuz. Emperyalistlerin emellere İslami kalkan edemezsiniz bu tavrınızla İslamada zarar veriyorsunuz. İslam karşıtı insanlar sizin şahsınızda İslam a acımasızca saldırı görüyor.

Sevgili Ak Partililer madem milli görüş gömleğini çıkartınız bari İslam gömleğini de çıkartın. Yoksa İslam adına büyük vebal altındasınız. Türkiye nin eksenini Siyonizm'e doğru kaydırıyorsunuz.

Siyonist emellere İslam adına hizmet ettiğiniz sürece sizi ne Allah nede kul nede tarih af etmez.

Ak Partinin kuruluşunda çok büyük tepki vermiştim. Maalesef son Milletvekili seçimlerinde oy vermiştim.

Bu yanlış hatalardan çok ama çok üzgünüm keşke son secimde Ak Partiye oy vermeseydim

GÜN OLUR SÜRLA ÇEKİLİR PERDE

O YÜCE MAKAMDA DİVAN KURULUR

ZERREYE KÜRREYE CELP ÇIKAR HAKTAN

HESAP SORANDANDA HESAP SORULUR

Sevgi ile kalın sevgili okuyucularım hoşcakalın görüşmek dileğimle....

 
Ama artık ben ve benim gibi düşünen sesiz çoğunluk Ak Partiyi de Ak Partinin Genel Başkanı Başbakan Sayın Recep Tayyip Erdoğan ı orta doğudaki gelişmelerde takındığı tavrı maalesef bende sükutu hayale sebebiyet verdi ve tanınmaz hal aldı.
Bu yazı toplam 1432 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim