• Aydın25 °C

Bilgin KUŞAKSIZ / Köşe Yazarı

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bilgin KUŞAKSIZ / Köşe Yazarı

UĞUR ASLANA YAKIŞMAYAN PROĞRAM

10 Kasım 2010 Çarşamba 22:27

UĞUR ASLAN’A YAKIŞMADI

  Televizyo toplumumuzun değişmez göz aşkı oldu malum.Bu alışkanlık neticesinde herkes de kendi çapında proğram yapmaya başladı.

     Uğur Aslan adlı arkadaşımız da sözüm ona bir proğram yapmaya çalışıyor(İşte hayat)da adı proğramın adında hayat var ama içeriğinde hayat yok.

Utandım

Utandım hem Kanal / gibi seviyesi ve kalitesi belli olmuş bir yayıncı kuruluş hemde bu kuruluşun güzide proğram sunucusu Uğur bey adına utandım..

      Bir kadıncağız çıktı,eşinden ayrılmış yıllar önce,çocuklarını okutmuş veteriner ve akademisyen yapmış.Buraya kadar sorun yok da kadının ağlamasından sonra yanık yanık şarkı söyleme serenatına ne dersiniz.

Ayrılıklar olur.Ama yıllar sonra sen bana küfür ettin deyip de eski kocasına suçlayıcı film(canlandırma)yapılıp da tek taraflı senaryo ile proğram yapılmasını da doğrusu kınıyorum.

     Gazetecilik eğitimi almaya gerek yok.Görsel sanat yönetmeni olmaya da gerek yok bazı gerçekleri görmek için.Kanal 7 TV de yayınlanan bu proğramı izleyin tekrar hem gülersiniz,hemde Uğur Aslan gibi deneyimli halk tarafından taktir görmüş bir kişinin basit bir proğram yapmasına sizler de şaşacaksınız.

        Kanal  7 ye telefon açtım ama ulaşamadım.Sevgili Uğur arkadaşımız inşallah yapmış olduğu bu acayip proğramlardan bir ders çıkartır da halkın yararına başarılı proğramlar yapar.Belki diğer konukları ve proğramları güzel ve yararlı olabilir ama  9 kasım da yayınlanan bu proğram bence düşünmeye sevkedecektir.

Bu yazı toplam 1362 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim