• Aydın27 °C

Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adnan AYTAŞKIN / Genel Yayın Yönetmeni

Vali Hüseyin Avni Coş

30 Ekim 2010 Cumartesi 19:44

Değerli okuyucularımız bugünkü yazımı Aydın Valisi Sayın Hüseyin Avni Coş a ayırdım. Sayın Vali Hüseyin Avni Coş Aydın için bir kazançtır inşallah uzun süreler kentimize hizmet etme imkanı olur. Aydında her görüşten insanın kendisini anlatabildiği ulaşılması çok kolay bir vali Hüseyin Avni Coş. Cep telefonu tüm halka açık olan Hüseyin Avni Coş Bürokratik işlemlerden çok hizmet odaklı çalışmalarıyla dikkat çekiyor. Tabi ki Uzun Yıllardır özellikle ekonomisi geriye gitmiş aydınımızın sadece Vali Hüseyin Avni Coş ile ileriye gitmesi pek mümkün olmuyor. Ancak Aydın Valisi Coş Bürokratları biraz daha dikkat etmeye ve daha sıkı çalışmaya sevketmektedir.

Aydın egemizin çok özel çok güzel ki bence en yaşanabilir kentidir. Ancak İşsizlik oranlarına bakıldığında da en işsiz illerimizin başında geliyor. Bunun sebebi bugüne kadar yapılan Bürokratik takiyyedir. Ancak Aydın da bir değişim rüzgarı esiyor. Aydında geçmiş geriliğin izini silmek için bir değil birkaç Hüseyin Avni Coş lazım. Aydın Bürokrasisi her geçen gün daha iyiye gidiyor. Birçok daire amiri değişti. Emekliliği gelmiş bürokratların gitmesiyle birçok aktif yeni nesil Daire Müdürleri atandı.

Aydın Halkına Sesleniyorum. Aydında yanlış giden her ne olursa olsun birşey görürseniz, Lütfen AYdın Valisi Hüseyin Avni Coş veya Yardımcılarına İletin. Samimiyetine inanıyorum.

Devletini en çok seven görevini en iyi yapandır düstürüyla hareket eden Sayın Vali Hüseyin Avni Coş Aydın için büyük bir kazançtır.

Aydın da Milletvekillerimiz, Belediye Başkanlarımız, ADÜ Rektörümüz, Daire Amirlerimiz lütfen siyasi çıkarları bırakarak Aydının çıkarlarını gözetmeye başlamalısınız. Aydın Halkının geleceğe daha güvenle bakması için harekete geçelim. Proje üretelim, Aydını Üretim merkezi haline getirelim.

Aydının birden fazla Hüseyin Avni Coş a ihtiyacı var. Hoşçakalın.

www.aydinozel.com Adnan Aytaşkın

Bu yazı toplam 751 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim