• Aydın26 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bülent TEZCAN'a Silahlı Saldırı
29 Ekim 2016 Cumartesi 20:17

Bülent TEZCAN'a Silahlı Saldırı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Aydın Milletvekili Bülent TEZCAN Silahlı saldırıya uğradı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Aydın Milletvekili Bülent TEZCAN Silahlı saldırıya uğradı.

CHP Genel başkan Yardımcısı Bülent TEZCAN'ın Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesine kaldırıldığı öğrenildi.

Aydında Kent Meydanında bulunan bir Restaurantta Yemek yediği sırada bir şahıs tarafından silahlı saldırıya uğradı. Bülent TEZCAN'ın ayağından yaralandığı belirtildi.

Saldırgan'ın yakalandığı iddia ediliyor..

Durumunun iyi olduğu anlaşılan Bülent TEZCAN'ın Tedavisi ADÜ Araştırma ve Uygulama Hastanesinde devam ediyor.

Sosyal Medya Mesajları :

Saadet KAVASGİL : Genel başkan yardımcımız Sayın Bülent Tezcana yapılan hain saldırıyı kınıyor, vekilimize acil şifalar diliyorum...

Ali KARA : Chp Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Sayın Bülent Tezcan'a yapılan saldırıyı kınıyor, acil şifalar diliyorum.
Sayın Tezcan'a ve Chp camiasına geçmiş olsun.

Serdar YURT : CHP Genel Başkan yardımcısına yapılan saldırıya kınıyorum Sayın Bülent Tezcana geçmiş olsun

Yılmaz TİLKİ : Yarın saat 11 de Sayın Genelbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu, Genelbaşkanyardımcımız Bülent Tezcan'ı Adü de ziyaret edecektir. Tüm örgütümüz saat 10:30 da üniversite kantininde olsun. Genelbaşkanımızın güvenliğini Gençlik Kolları olarak biz sağlayacağız. Herkesin bilgisine..

Ali ÇANKIR : Genel Başkan Yardımcımız Sayın Bülent Tezcan'a yapılan alçakca saldırıyı lanetliyorum..Mücadelemiz büyüyerek kararlılıkla devam edecektir.Küçük bir operasyon geçirdi kendilerinin sağlık durumu iyi..

Çağlar AKAR : CHP Genel Başkan Yardımcısı Aydın Milletvekili Bülent Tezcan'a yapılan silahlı saldırıyı şiddetle kınıyorum...

Hakan AYDIN : Genel Başkan Yardımcımız Bülent Tezcan'a yapılan bu saldırı hepimize yapılmıştır. Bu alçak saldırı Partimizin hiçbir ferdini korkutamaz.Kendisine acil şifalar dilerim

Gökhan Sabri BELGE : Genel başkan yardımcımız Sayın Bülent Tezcan à sıkılan kurşun hepimize sıkılmıştır. Biz hep birdik  Bir olmaya devam edeceğiz.

Semih AKGÜN : CHP Aydın milletvekili, genel başkan yardımcısı ve meslektaşım Bülent Tezcan'a yapılan saldırıyı şiddetle kınıyor ; kendisine , eşi Süheyla ablama,ailesine ve CHP camiasına geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum...

Sadık YARIMCA : CHP.Genel Başkan Yardımcısı,Aydın Milletvekilimiz Sayın Bülent Tezcan'a Yapılan saldırıyı Şiddetle kınıyor,Acil şifalar dilerim.

Gökhan BOZKURT : Baromuza mensup meslektaşımız, CHP Genel Başkan Yardımcısı Av. Bülent Tezcan silahlı saldırı sonucu yaralanmış olup ADÜ Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavisine başlanmıştır. Kendisi ile ve doktorlarla görüştüm. Sağlık durumu şu an itibariyle iyi olup kendisine ve meslektaşlarımıza geçmiş olsun diyorum.

Asya ALP : Genel başkan yardımcımız, Aydın Milletvekilimiz Bülent Tezcan silahlı saldırıya uğramıştır. Aydın üniversite hastanesine kaldırılmıştır..!

Ömer GÜNEL : CHP Genel Başkan Yardımcımız ve Aydın Milletvekilimiz Bülent Tezcan Aydın'da silahlı saldırıya uğramıştır.
Bu alçakça saldırıyı yapanları lanetliyor, kendisine acil şifalar diliyorum.

Mustafa BAYRAKTAR : CHP AYDIN MİLLETVEKİLİ SN.BÜLENT TEZCAN A YAPILAN SALDIRIYI KINIYOR,KENDİSİNE VE CHP CAMİASINA GEÇMİŞ OLSUN DİYORUZ....

Cemal SARI : CHP Genel Başkan Yardımcısı Aydın Milletvekili Sayın Bülent Tezcan'a geçmiş olsun diyor, yapılan saldırıyı kınıyorum.

Mehmet AYDEMİR : Meslektaşımız CHP Genel Başkan Yardımcısı Av. Bülent Tezcan'ın silahlı saldırı sonucu yaralandığını üzülerek öğrendik. Sayın Tezcan'a,ailesine ve CHP'ye geçmiş olsun. Bu saldırı her ad altında ve hangi maksatla yapılmış olursa olsun kabul edilemez bir saldırıdır.  Meslek büyüğümüzün bir an önce iyileşerek ayağa kalkmasını ve fail/lerin hakettiği cezayı almasını temenni ediyoruz.

Emir YEŞİLYURT : Genelbaşkan Yardımcımızın durumu iyi. Hayati tehlikesi bulunmamaktadır. Tüm örgütümüze selamları var. Adnan Menderes Üniversitesi hastanesinde bekliyoruz.

Tuba ÖZTURLAR : Genel başkan yardımcımız Bülent Tezcan silahlı saldırı sonucu bacağından ve kalcasindan yaralanmıştır. Aydın Adnan Menderes Üniversitesi hastanesinde tedavisi devam etmektedir.

Suat DENİZ : Lanet olsun siyasetinize. ...Başta CHP Genel Başkan yardımcısı 
Bülent Tezcan olmak üzere yaklaşık 40 kişi ölümden döndük ...Şayet gozu dönmüş manyagin silahi daha fazla ateş alsa bu partiye emek veren ne ahmet gümüş ne ümit aydin ne semra Konaklı ve bir çok partili ile nede ben ve meslektaşı bir arkadaşım hayatta kalacaktı lanet olsun bu siyasete......Allah korudu hepimize geçmiş olsun

Necmettin ÜNÜVAR : Sevgili arkadaşım chp genel başkan yardımcısı sayın Bülent Tezcan silahlı Saldırıya uğramış tedavi altındadır. Arkadaşımıza Yapılan bu saldırıyı protesto ediyorum. Bu saldırı chp tüzel kişiliğine ve demokrasi mize yapılmıştır. Sayın Tezcana gecmiş olsun diyorum. Bu saldırılar bize vız gelir. Yaşasın Cumhuriyet yaşasın chp

 

AydınÖzel

bulentkaza.jpg

bulent-tezcan.jpg

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu haber toplam 1841 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim