• Aydın14 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
KUŞADASINDA VANDALLAR YİNE İŞ BAŞINDA
12 Ağustos 2020 Çarşamba 22:54

KUŞADASINDA VANDALLAR YİNE İŞ BAŞINDA

Kuşadası plajlarında halkın ortak kullanımına sunulan tuvalet, şemsiye, şezlong, duş ve soyunma kabinlerini tahrip edenler bu kez de Kuştur Halk Plajı’nı hedef aldı.

Kuşadası plajlarında halkın ortak kullanımına sunulan tuvalet, şemsiye, şezlong, duş ve soyunma kabinlerini tahrip edenler bu kez de Kuştur Halk Plajı’nı hedef aldı.

Kumsaldaki 10 tonluk su deposuna kesici aletle zarar veren kimliği belirsiz kişi veya kişiler, duş başlıkları ile şemsiyeleri de kırdı.

Kuşadası’nda, Aydın Büyükşehir Belediyesi ile Kuşadası Belediyesi işbirliğinde Arya A.Ş tarafından işletilen halk plajlarında tuvalet, şemsiye, şezlong, duş ve soyunma kabinlerine yapılan saldırılar bir türlü durmuyor. Daha önce Sevgi Plajı’nda Arya A.Ş’nin yenilediği malzemelere zarar veren vandallar, bu kez de Kuştur Halk Plajı’nı hedef aldı. Duş kabinleri ile tuvaletlere su sağlayan 10 tonluk depoyu kesici aletle delen kimliği belirsiz kişi veya kişileri kumsaldaki hasır şemsiyeleri yerinden söküp, duş başlıklarını da kırdı.

 “BELEDİYE HİZMETLERİNİ ENGELLEYEMEZSİNİZ”

Kuştur Halk Plajı’nda vatandaşların ortak kullanımına sunulan malzemelere kasıtlı bir şekilde zarar verildiğini belirten Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, “Aynı durumu daha önce belediyemize bağlı Arya A.Ş tarafından yeniden düzenlenen Sevgi Plajı’nda da yaşadık. Binlerce lira harcanarak yenilenen ve düzenli olarak dezenfekte edilen tuvaletleri, duşları, lavaboları ve soyunma kabinleri kimliği belirsiz kişilerce sistematik olarak tahrip edildi. Şimdi de Aydın Büyükşehir Belediyesi ile yaptığımız protokol doğrultusunda ortak sorumluluk alanımıza geçen plajlarımızdan Kuştur Halk Plajı’ndaki malzemelere zarar veriliyor. Bunu yapanlar bilsinler ki plajlarımıza bu şekilde zarar verip belediye hizmetlerini kesinlikle engelleyemezler. Sorumluların tespiti ve haklarında gerekli işlemlerin yapılması için ilgili merciler nezdinde girişimde bulunduk. Hemşehrilerimizin ve konuklarımızın sağlığını, huzur ve güvenliğini bozacak hiçbir eyleme izin vermeyeceğiz” dedi. zdinde girişimde bulunduk. Hemşehrilerimizin ve konuklarımızın sağlığını, huzur ve güvenliğini bozacak hiçbir eyleme izin vermeyeceğiz” dedi. 

kustur_plaj-(5).jpg

Bu haber toplam 3718 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim