• Aydın32 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Özel Başak Koleji İl Müsabakalarından 81 Madalya ve 4 Kupa ile Döndü!
27 Şubat 2017 Pazartesi 15:01

Özel Başak Koleji İl Müsabakalarından 81 Madalya ve 4 Kupa ile Döndü!

Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğünce düzenlenen ve 20-24 Şubat 2017 tarihleri arasında gerçekleşen Okullar Arası Yüzme İl Müsabakalarına 24 sporcu 4 takım halinde katılan okulumuz toplamda 81 madalya ve 4 kupa kazanmıştır.

Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğünce düzenlenen ve 20-24 Şubat 2017 tarihleri arasında gerçekleşen Okullar Arası Yüzme İl Müsabakalarına 24 sporcu 4 takım halinde katılan okulumuz toplamda 81 madalya ve 4 kupa kazanmıştır.

50 M SIRTÜSTÜ Minikler (İkokul 9-10 yaş)
İl Birincisi; Dağhan KOŞAR
İl Üçüncüsü; Emre TOKATLIOĞLU
İl İkincisi; Defne İSEN

50 M SIRTÜSTÜ Küçükler (Ortaokul 9-12 yaş)
İl Birincisi; Defne Selen DÜNDAR

100 M SIRTÜSTÜ Minikler 
İl İkincisi; Ekin Deniz DEMİR
İl Üçüncüsü; Emre TOKATLIOĞLU
İl Birincisi; Defne İSEN
İl Dördüncüsü; Zeynep Nur ÇELİK

100 M SIRTÜSTÜ Küçükler
İl Üçüncüsü; Defne Selen DÜNDAR
İl Dördüncüsü; Kayra POLAT

50 M KELEBEK Minikler
İl İkincisi; Dağhan KOŞAR
İl Üçünücüsü; Sude Hira DÜRÜ

50 M KELEBEK Küçükler
İl Üçüncüsü; Duru DEMİRKOL

100 M KELEBEK Küçükler
İl Üçüncüsü; Delfin Su KOŞAR

50 M KURBAĞALAMA Minikler
İl İkincisi; Dağhan KOŞAR
İl İkincisi; Defne Nisa METİN
İl Üçüncüsü; Defne İSEN

50 M KURBAĞALAMA Küçükler
İl İkincisi; Yağız YILDIRIM
İl Üçüncüsü; Delfin Su KOŞAR

100 M KURBAĞALAMA Minikler
İl Üçüncüsü; Dağhan KOŞAR
İl İkincisi; Defne Nisa METİN
İl Dördüncüsü; Defne İSEN

100 M KURBAĞALAMA Küçükler
İl İkincisi; Yağız YILDIRIM
İl İkincisi; Delfin Su KOŞAR

200 M KARIŞIK Küçükler
İl İkincisi; Defne Selen DÜNDAR

200 M SERBEST Küçükler
İl Dördüncüsü; Ali Ege BİLGİN
İl Dördüncüsü; Delfin Su KOŞAR

BAYRAK YARIŞLARI

* 4x50 M Serbest Bayrak Minik Kızlar İl Birincisi, (Defne İSEN, Sude Hira DÜRÜ, Zeynep Nur ÇELİK, Ö.Yağmur ARICI)

* 4x50 M Karışık Bayrak Minik Kızlar İl Birincisi, (Defne İSEN, Defne Nisa METİN, Sude Hira DÜRÜ, Yağmur ARICI)

* 4x50 M Serbest Bayrak Minik Erkekler İl İkincisi, (Emre TOKATLIOĞLU, Can GÜNEL, Ekin Deniz DEMİR, Dağhan KOŞAR)

* 4x50 M Karışık Bayrak Minik Erkekler İl İkincisi, (Ekin Deniz DEMİR, Can GÜNEL, Dağhan KOŞAR, Emre TOKATLIOĞLU)

* 4x100 M Serbest Bayrak Küçük Kızlar İl İkincisi, (Delfin Su KOŞAR, Duru DEMİRKOL, Kayra POLAT, Defne Selen DÜNDAR)

* 4x100 M Karışık Bayrak Küçük Kızlar İl Birincisi, (Kayra POLAT, Delfin Su KOŞAR, Defne Selen DÜNDAR, Duru DEMİRKOL)

* 4x100 M Serbest Bayrak Küçük Erkekler İl 2.si, (Ege ÖZBAY, Ali Ege BİLGİN, Z.Barkay BAYRAKTAR, Arda TOĞAN)

4x100 M Karışık Bayrak Küçük Erkekler İl 2.si, (Arda TOĞAN, Yağız YILDIRIM, Ali Ege BİLGİN, Z.Berkay BAYRAKTAR)

İl Bazında Takım Sıralamalarında;

Küçük Kızlarda Özel Başak Koleji İl Birincisi,
Küçük Erkeklerde Özel Başak Koleji İl Üçüncüsü,
Minik Kızlarda Özel Başak Koleji İl İkincisi,
Minik Erkeklerde Özel Başak Koleji İl İkincisi.

bask.jpgbasak-1.jpg

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu haber toplam 1689 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim