• Aydın32 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ADÜ Basın yeni Müdürü Ali Emre DİNGİL Oldu
13 Ağustos 2015 Perşembe 11:31

ADÜ Basın yeni Müdürü Ali Emre DİNGİL Oldu

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne İletişim Fakültesi Araştırma Görevlisi kadrosunda bulunan Ali Emre Dingil, Adnan Menderes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cavit Bircan tarafından Müdür Vekili olarak 12 Ağustos 2015 t

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne İletişim Fakültesi Araştırma Görevlisi kadrosunda bulunan Ali Emre Dingil, Adnan Menderes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cavit Bircan tarafından Müdür Vekili olarak 12 Ağustos 2015 tarihinde atanmıştır.

Arş. Gör. Ali Emre Dingil kimdir?

Ali Emre Dingil, 32 yaşında ve Ankara doğumludur. İlk ve ortaöğrenimini Ankara’da tamamlamıştır. 

Üniversite Eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Basın ve Yayın 

Bölümü’nde yapmıştır. Üniversite eğitimi boyunca öğrenci konseyi ve birçok topluluk yönetiminde yer 

alan Ali Emre Dingil, eğitim hayatı boyunca üniversitede birçok başarılı proje gerçekleştirmiştir. 

Yüksek Lisansını da Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Basın ve Yayın Anabilim Dalı’nda yapmıştır. Halen aynı enstitüde Basın ve Yayın Anabilim Dalı’nda Doktorası’na devam etmektedir. 

2006 – 2009 yılları arası Anadolu Üniversitesi Anadolu Haber gazetesinde Sayfa Tasarımcısı ve Editör görevlerinde çalışan Ali Emre Dingil, 2009 – 2012 yılları arasında özel kolejlerde “Medya 

Okuryazarlığı” dersleri vermiştir ve özel bir şirketin “Medya İlişkileri Danışmanlığı”nı yapmıştır. 2012 

yılında Trakya Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Birimi’ne Uzman olarak atanan Ali Emre Dingil, 

Trakya Üniversitesi’nin İlk Kurumsal İletişim Dergisi “Trakya Üniversitesi Köprü Dergisi”nin kurucuları 

arasında yerini almış ve derginin Sorumlu Yazı İşleri Müdürü görevini üstlenmiştir. Trakya Üniversitesi 

Matbaası’nda da görev yapan Ali Emre Dingil, Edirne Teknik Bilimler MYO Basım ve Yayın Teknolojileri Programında tasarımla ilgili dersler vermiş ve birçok başarılı projelerde görev almıştır. 2015 Yılı Mart ayında Adnan Menderes Üniversitesi İletişim Fakültesi’ne Araştırma Görevlisi olarak atanmıştır. 2015 Mayıs ayından itibaren Adnan Menderes Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nde görev yapmaktadır. 2015 Ağustos ayından itibaren Adnan Menderes Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdür Vekili olarak atanmıştır.

 

Eski Müdür Gülay GÜNDEAY'ın Veda Mesajı

Çok Değerli Meslektaşlarım,

    Büyük emek ve özveri ile 2008 yılından bu yana yürütmekte olduğum Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevimden bu gün itibariyle ayrılıyorum.

    Üniversitemizin dışarıya açılan penceresi olarak nitelendirdiğimiz Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünde memuriyet hayatımın en uzun, en yorucu, en öğretici ve en güzel günlerini geçirdim. Siz değerli meslektaşlarımla birlikte kamuoyuna üniversiteye ait haberleri paylaşarak aydınlatmaya, bilgilendirmeye çalıştık. Bir Aydınlı olarak her zaman evim, ailem diye nitelendirdiğim üniversitemizin daha iyi anlaşılabilmesi için her türlü zorluğa göğüs gererek gece-gündüz demenden mesai arkadaşlarımla birlikte çalıştık.

    Bu zamana kadar yapılan her güzel çalışma ve başarıda bize rehber olan ve yolumuzu aydınlatan başta Rektörümüz Prof. Dr. Cavit BİRCAN olmak üzere, birlikte çalışma şerefine nail olduğum Üniversitemizin kuruluşundan bu yana görev yapan tüm rektörlerimize şükranlarımı sunuyorum.

    Her zaman bir bayrak yarışı olarak nitelendirdiğim devlet dairesindeki yöneticilik görevini, büyük bir vicdani huzur ve mutlulukla, bizim koyduğumuz noktadan alarak daha ileri noktalara taşıyacağını ümit ve dua ettiğim değerli meslektaşım A. Emre DİNGİL’e devrediyorum. Ona bu zorlu yolda muvaffakiyetler diliyorum. Bize gösterdiğiniz teveccühü ona da göstereceğinizi düşünüyorum.

    Bu duygu ve düşüncelerle Adnan Menderes Üniversitesinin başka bir biriminde aynı istek, azim ve gayretle çalışmalarımıza devam ettirmeğe çalışacağız inşallah. Her zaman olduğu gibi orada da siz değerli meslektaşlarıma kapımın sonuna kadar açık olduğunu belirtir, en kalbi sevgi ve selamlarımı sunarım.

 

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu haber toplam 2640 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim