• Aydın23 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ALTIN GÜVERCİN’İN KAHRAMANLARI BİR ARAYA GELDİ
07 Ekim 2019 Pazartesi 09:32

ALTIN GÜVERCİN’İN KAHRAMANLARI BİR ARAYA GELDİ

Kuşadası Belediyesi tarafından 6 yıl aradan sonra düzenlenen Kuşadası Altın Güvercin Beste Yarışması’nın görünmeyen kahramanları düzenlenen kokteylde bir araya geldi.

Kuşadası Belediyesi tarafından 6 yıl aradan sonra düzenlenen Kuşadası Altın Güvercin Beste Yarışması’nın görünmeyen kahramanları düzenlenen kokteylde bir araya geldi. Kuşadası’nın tarihi mekânlarından biri olan Öküz Mehmet Paşa Kervansarayında Kuşadası Belediyesi ve Kuşadası Altın Güvercin Sanat ve Kültür Vakfı işbirliğinde düzenlenen kokteyle sponsor kurum temsilcileri ile davetliler katıldı.

Kuşadası Altın Güvercin Beste Yarışması’na destek sağlayan sponsorlara plaket ve teşekkür belgelerinin verildiği kokteylde, Fantasya Oteli Genel Müdürü Haluk Ildırı, “ Biz bir şey yapmadık sizin önderliğinizde 6 yıl aradan sonra kentimizin markası olan Altın Güvercinin tekrar kanatlanmasına destek olduk. Bundan sonra desteklerimiz tam olacak.  Birbirimize destek olarak Kuşadası çok daha iyi yerlere taşıyacağız. “ dedi.

HEP BİRLİKTE BAŞARDIK

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel çok kısa sürede başarılı bir organizasyona imza atıldığının altını çizerek, “ 6 yıl aradan sonra yeniden düzenlediğimiz Kuşadası’nın en önemli markası olan Kuşadası Altın Güvercin Beste yarışmasını sadece hatırlattık. Gelecek yıllarda uluslararası platforma taşımayı hedefliyoruz. Az önce 20 gün içinde hazırladığımız organizasyonun kısa bir filmini hep beraber izledik. 20 gün içinde neyi başardığımızın daha iyi fark ettim. Tabi ki bu başarı hepimizin.  Bu dayanışma içinde çok daha büyük organizasyonlara imza atacağız. Bundan eminim. Altın Güvercin’in yeniden kanatlanmasında destek olan herkese teşekkür ederim. Sizler olmasaydınız bu başarı bu kadar kısa sürede gerçekleşmezdi. Kuşadası adına herkese teşekkür ederim.

KUSAV KUŞADASI’NIN KÜLTÜR VE SANAT HAYATINI YÖNETECEK

Kuşadası Belediye Başkanı Altın Güvercin Beste Yarışması’nın 6 yıl aradan sonra düzenlenmesi ile Kuşadası’na ayrıca önemli bir derneğin de doğduğunun müjdesini verdi. Başkan Ömer Günel “  Bu organizasyon ile birlikte Kuşadası Altın Güvercin Sanat Vakfı da doğdu. KUSAV Kuşadası’nın kültür sanat hayatına ayrı bir soluk getirecek. Dernek Başkanı Levent Köylü bugüne kadar Kuşadası’nın kültür ve sanat hayatı için çok önemli işlere imza atmıştır. Hiçbir beklenti içinde olmadan Kuşadası için gecesini gündüzüne katan Levent Köylü’ ye bir kez daha teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki KUSAV kuruluşu Kuşadası’nın markalaşmasında önemli bir milat olacaktır. ”  dedi.

KUSAV başkanı Levent Köylü derneğin kuruluşunda verdiği destek için Başkan Ömer Günel’e teşekkür ederek, “ Sayın Belediye Başkanımız Ömer Günel ile daha birçok başarılı organizasyona imza atacağımıza inanıyorum. Kendisindeki Kuşadası aşkı bizlere de büyük bir enerji veriyor. KUSAV Kuşadası’nın markalaşması için büyük bir enerji gösterecek. Birçok projemiz hazırlık aşamasında. Yakın zaman içinde Kuşadası uluslararası fotografçılara ev sahipliği yapacak. 2020 yılı itibari ile Kuşadası 12 ay boyunca fotoğrafçılığın dünyadaki merkezlerinden biri olacak. Altın Güvercin Beste yarışmasını uluslararası platforma taşıyacağız. “ dedi.

ÜNLÜ JAZZ SANATÇISI HAYATİ KAFE’DEN UNUTULMAZ BİR GECE

KUSAV tarafından organize edilen jazz gecesi etkinliğinde Dünyaca ünlü jazz yorumcusu Hayati Kafe davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı. 72 yaşındaki ünlü jazz yorumcusu Hayati Kafe yaklaşık 2 saat süre ile sahne aldı. Hayati Kafe’ye sahnede yine Türkiye’nin ünlü müzisyenleri eşlik etti. Piyanoda Uğur Güneş, Kontrbas da Ozan Musluoğlu, Trompet de Tolga Bilgin ve davulda Ferit Odman’ın eşlik ettiği Hayati Kafe muhteşem performansı ile dinleyenleri mest etti.

altin-3.jpg

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu haber toplam 431 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim