• Aydın27 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ATB ve AYSO AYDIN PAMUK TARİŞ’E ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ
19 Ocak 2017 Perşembe 13:51

ATB ve AYSO AYDIN PAMUK TARİŞ’E ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ

S.S. 46 Nolu Aydın Pamuk ve Yağlı Tohumlar Tarım Satış Koopertafi yönetimine Aydın Ticaret Borsası ve Aydın Sanayi Odası tarafından ziyaret gerçekleştirildi.

S.S.  46  Nolu Aydın Pamuk ve Yağlı Tohumlar Tarım Satış Koopertafi yönetimine Aydın Ticaret Borsası ve Aydın Sanayi Odası tarafından ziyaret gerçekleştirildi.

Aydın Ticaret Borsası ve Aydın Sanayi Odası yönetimini S.S. Aydın Pamuk ve Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Yönetim Başkanı Tolga Önal, As Başkan Ali Kılıçaslan, Yönetim Kurulu Üyeleri Doğan Altan ve Özkan Özkara karşıladı.

Yapılan ziyarette Aydın Ticaret Borsası ve Aydın Sanayi Odası tarafından gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi vererek, sektörel sorunlar ve çözüm önerileri hakkında karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu. Heyet tarafından Aydın/Efeler Tariş depolarında  16-19 Şubat tarihlerinde düzenlenecek olan 5. Gıda Tarım ve Hayvancılık  fuarının gerçekleşeceği, Tariş’e ait depolar  dolaşılarak ziyaret sonlandırıldı.

S.S. Aydın Pamuk ve Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi ziyaretinde; Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı A.Bahri Erdel, Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Bosnalı, Aydın Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yunus Şahin, Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fevzi Çondur, Yönetim Kurulu Üyeleri Cengiz Ülgen ve Abdülkadir Yıldız, Meclis Üyelerinden Ali Çevik, Mustafa Akdam, Rıza Uyar ve  Ahmet Şenel, Aydın Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardıncıları Merve Alpargun Altıntaş, M.Salih Fahlioğlulları, Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Yılmaz ve Genel Sekreter Kerem Öden yer aldı. 

AydınÖzel

1-010.jpg

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu haber toplam 1350 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim