• Aydın37 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
AYDIN ÇAĞIRIYOR FUARIN ODAK NOKTASI OLDU
07 Aralık 2019 Cumartesi 12:38

AYDIN ÇAĞIRIYOR FUARIN ODAK NOKTASI OLDU

Aydın Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde AYDIN DESTİNASYONU adı altında Travel Turkey 2019 İzmir fuarına katılan Aydın ili ve ilçeleri standı fuarın en yoğun ilgi gören alanı oldu.

TRAVEL TURKEY 2019 İZMİR’E AYDIN DESTİNASYONU DAMGA VURDU

Aydın Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde AYDIN DESTİNASYONU adı altında Travel Turkey 2019 İzmir fuarına katılan Aydın ili ve ilçeleri standı fuarın en yoğun ilgi gören alanı oldu. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun büyük desteği ile fuarda yer alan Aydın destinasyonunu iki günde 20 binin üzerinde ihtisas firması ve sektör temsi ziyaret etti.  Fuarın son günü olan halk gününde ise 60 bin kişinin ziyareti bekleniyor.

“AYDIN ÇAĞIRIYOR” FUARIN ODAK NOKTASI OLDU

Aydın Büyükşehir Belediyesinin öncülüğünde organize edilen ve Belediye Başkanı Özlem Çeçioğlu'nun “Aydın Çağırıyor” sloganı ile hayat bulan panel fuarda büyük ilgi gördü. Fuara katılım sağlayan tur acenteleri ve otel işletmecilerinin katılım sağladığı panelde ayrıca Aydın destinasyonunun içerisinde yer alan Kuşadası, Didim, Yenipazar ve Nazilli ilçelerinin Belediye Başkanları ve bürokratları katıldı. Ulusal ve bölgesel basın temsilcileri ile birlikte Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Evrim Karakoz’un da  takip ettiği panelde Aydın bölgesinin doğal ve kültürel değerleri tanıtıldı.

Aydın Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde,  İzmir Fuar alanının A holünde açılan stand ta, hazırlanan görsel ve bilgilendirici materyallerle Aydın destinasyonunun doğal, tarihi ve kültürel zenginliklerinin tanıtımı yapılıyor. Travel Turkey fuarı, Türkiye’nin ve dünyanın farklı bölgelerine ait turizm zenginliklerini, farklı destinasyonlarını yerli ve yabancı turizm yatırımcılarına, acentelere ve tatil planı yapmakta olan son tüketicilere tanıtmayı hedefliyor

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel fuar ile ilgili olarak “ 13. Kez düzenlenen Travel Turkey Fuarı ülkemiz açısından ayrı bir öneme sahip. Bu yıl Aydın Büyükşehir Belediyemiz öncülüğünde   ve diğer ilçe belediyelerimizin de katılımı ile 220 metrekarelik bir tanıtım alanında Aydın destinasyonunu ziyaretçilerimize tanıtma fırsatı bulduk. Bizim ile beraber turistik tesis işletmecilerine standımız da yer verdik. 3 gün sürecek fuarda Aydın destinasyonunu en iyi şekilde tanıtacağımızı düşünüyoruz. AYDIN ÇAĞIRIYOR panelimiz büyük ilgi gördü. Sayın Başkanımız Özlem Çerçioğlu’nun büyük desteği ile organize edilen fuara katılımımız Aydın ve ilçelerinin tanıtımı açısından da büyük önem taşımaktadır“ dedi.

sablon-279.jpg

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu haber toplam 259 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim