• Aydın33 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
CEM AKBUDAK’DAN AKP'Lİ ADAYLARA SERT TEPKİ
16 Ekim 2015 Cuma 10:20

CEM AKBUDAK’DAN AKP'Lİ ADAYLARA SERT TEPKİ

“AKP’LİLER HAVAALANI KONUSUNDA GÖLGE ETMESİNLERAYDINLI BAŞKA İHSAN İSTEMEZ”

MHP AYDIN İL BAŞKANI CEM AKBUDAK: 

Milliyetçi Hareket Partisi Aydın İl Başkanı Cem Akbudak seçim önü AKP’li vekil adaylarının  Aydın’da havaalanı yapma mücadelesi veriyormuş gibi beyanatlar vermesine tepki göstererek “AKP’li vekil adaylarının havaalanı söylemleri  pişmiş aşa su katmaktan başka bir şey değildir. Aydın’da ki havaalanı çığlığına 13 yıldır kulak tıkayanlar bu gün ne oldu da havaalanı lobisinin başıymış gibi hareket etmeye başladılar. Aydın’lı sanayicinin, tarımcının, ticaret erbabının havaalanı mücadelesinde oluşturdukları lobiye  AKP’li vekil adaylarının sanki onlarla birlikteymiş gibi hareket etmeye çalışması samimiyetten uzak ve şık olmayan bir harekettir” dedi.

  AKP’LİLER DEĞİL MİDİR  ÇILDIR HAVAALANIN YANINA DOĞALGAZ ÇEVRİM SANTRALİ YAPMAYA KALKAN? 

AKP’nin Çıldır Havaalanı uçuş sahasına doğalgaz çevrim santrali bile yapmaya kalktığını dile getiren MHP Aydın İl Başkanı Cem Akbudak; “Aydın Ticaret Odası’nın  “Çıldır’maya az kaldı” çıkışıyla bir köşeye sıkışan AKP’li vekil adayları şimdide ortaya çıkıp sanki havaalanı lobisini oluşturan kendileriymiş gibi bir algı yaratmanın peşine düştüler. Kamuoyu şunu gayet iyi biliyor ki AKP’liler Aydın’ın havaalanı meselesinde hiçbir zaman samimi olmamıştır.  Geçmişte Çıldır Havaalanı uçuş sahası yanına doğalgaz çevrim santrali planlayan iktidar havaalanı yapılmasına destek midir? Köstek midir? AKP’liler değil midir Çıldır havaalanın yanına doğalgaz santrali yapmaya kalkan? Aydınlı ticaret erbabı, Sanayici ve Tarımcının havaalanı mücadelesinin yanındayız. Milliyetçi Hareket Partisi olarak  AKP’lilere sesleniyoruz ve diyoruz ki Çıldır Havaalanı mücadelesinde  “gölge etmeyin Aydınlı başka ihsan istemez” dedi.

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu haber toplam 1369 defa okunmuştur
YORUMLAR
CEM-AAT
Faruk Köse
Sayın başkan, siz önce yönetim kelimesinin anlamını düzgünce cevaplayın da ondan sonra konuşun. Siz kim havaalanı yapılması, halka ve hakka hizmet kim?
16 Ekim 2015 Cuma 11:31
194.27.38.240
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim