• Aydın16 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
HALUK ALICIK'TAN KANDİL MESAJI
06 Nisan 2020 Pazartesi 23:53

HALUK ALICIK'TAN KANDİL MESAJI

MHP Aydın İl Başkanı Haluk ALICIK Berat Kandili Mesajı Yayımladı.
MHP Aydın İl Başkanı Haluk ALICIK Berat Kandili Mesajı Yayımladı.
BERAT KANDİLİ
7 NİSAN
Berat Kandilini idrak edeceğimiz bu gecede; Yüce Rabbimiz’den ( cc ) dua ve yakarışlarla bağışlanmayı umuyor, himmet, hikmet ve hidayetine muhtaç olduğumuzu ümitle haykırıyoruz.
İnanıyorum ki, manevi yaraların sarılması, manevi buhranların, maneviyatta yaşanılan krizlerin tamir ve tedavisi Berat’in eşsiz imkânlarıyla mümkündür.
Bu kutsi gece vicdan muhasebesi, kalp sorgulaması için iyi bir fırsattır.
Türk-İslam alemini çevreleyen ağır meselelerin hafiflemesi, akan gözyaşlarının dinmesi, feryat, fesat ve hüzünlerin son bulması Allah’tan ( cc )  niyazımdır.
Bu gecenin kurtuluşumuza, manevi arınmamıza ve gönül dünyamızın temizliğine vesile olması elbette en halisane beklentimdir.
Nefis terbiyesine ve kendimizi gözden geçirmeye çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde Berat Kandili’nin bağışlayıcı ve affedici mana ve mesajlarıyla silkinip toparlanmamız lazımdır.
Yüce dinimiz İslam’ı tamamıyla anlayıp yaşamak, Efendimiz Hz. Peygamber’in ( SAV) hayatını rehber alarak tavır ve davranışlarımıza yansıtmak durumundayız.
Bu duygu ve düşüncelere,  Türk milletimizin, hemşerilerimin, dava arkadaşlarımın ve İslam aleminin beratına vasıl olması temennilerimle Berat Kandili’ni tebrik ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
Haluk Alıcık
MHP Aydın İl Başkanı
Bu haber toplam 385 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim