• Aydın32 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kilim Mobilya'dan "Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı"na Tam Destek
15 Ekim 2018 Pazartesi 14:27

Kilim Mobilya'dan "Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı"na Tam Destek

Kilim Mobilya, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından açıklanan "Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı"na tam destek veriyor.

Kilim Mobilya, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından açıklanan "Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı"na tam destek veriyor.

 

Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı"nın başarısı için, iş dünyasından, tüketicilere kadar, toplumun tüm kesimlerinin desteği gerektiğinin altını çizen Kilim Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yayla, şunları söyledi:

 

"Kilim Mobilya olarak, Hazine ve Maliye Bakanı Sayın Berat Albayrak tarafından açıklanan "Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı"nı destekliyor, programın başarısı için ekonominin tüm bileşenlerinin bu mücadeleye katkı vermesinin gerekliliğine inanıyoruz.

 

"Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı'na verilen desteğin öncelikle, özel sektör olarak üzerimize düşen dayanışma bazında ortaya koyulması ve tüm sektörler bazında hep birlikte harekete geçilmesi gerektiğini düşünüyoruz.

 

"Özel sektörümüz ve devletimizin tüm kurumlarının tam bir uyum içinde ve dayanışma ruhuyla hareket ederek atacakları her adımın, enflasyonu kalıcı biçimde gerileteceğine olan inancımız tamdır.

 

"Enflasyonla Topyekun Mücadele'de, her sektörün tüm birimlerinde, önceliğin Türk ekonomisinin sağlıklı ve istikrarlı büyümesi olduğu gerçeğine sıkı sıkıya sarılarak atılacak adımlar sonuç alıcı olacaktır.

 

"Buradan hareketle, biz de Kilim Mobilya olarak, bütün kalbimizle destek verdiğimiz programa somut desteğimizi sürdüreceğimizi bir kez daha yineliyor, ürünlerimizde mevcut indirim oranlarımıza ek olarak yüzde 10 indirim yaptığımızı kamuoyunun bilgilerine sunuyoruz.”

Haber : Merve GÜLMEZ

1539589294_k__l__m_mob__lya_y__net__m_kurulu_ba__kani_mehmet_yayla.jpg

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu haber toplam 915 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim