• Aydın25 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
KOSGEB Müdürü Aydın Sanayi Odasını Ziyaret Etti
17 Ağustos 2015 Pazartesi 18:10

KOSGEB Müdürü Aydın Sanayi Odasını Ziyaret Etti

Aydın KOSGEB Hizmet Merkezi Müdürlüğüne yeni atanan, Sadık Ceyhan Aydın Sanayi Odası’nı ziyarette bulundu.

Aydın KOSGEB Hizmet Merkezi Müdürlüğüne yeni atanan, Sadık Ceyhan Aydın Sanayi Odası’nı ziyarette bulundu.

Aydın KOSGEB Hizmet Merkezi Müdürü Sadık Ceylan’ı, Aydın Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yunus Şahin, Başkan Yardımcısı Merve Alpargun Altıntaş, Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Yılmaz,   ve Genel Sekreter Kerem Öden karşıladı.

Tanışma ziyaretinde KOSGEB Müdürü Sadık Ceylan; “Sanayi Odasının destek ve rehberliğinde KOSGEB’in desteklerinden daha çok sanayi kuruluşunun  faydalanarak hizmet alması konusunda  daha çok gayret edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

AYSO Yönetim Kurulu Başkanı  Mehmet Yunus Şahin, “ Sanayi kuruluşlarımız için KOSGEB destekleri çok önemli. KOSGEB’in verdiği destekler ve hizmetler ile makine alan, personel çalıştıran, fuarlara katılan ve tasarım yapan üyelerimiz olduğu gibi pek çok üyemiz de istenilen evrak ve karşılaştığı bürokrasiden dolayı destek alamadığını odamıza bildirmektedirler. Bu konuda KOSGEB’in daha fazla sanayicimize ulaşması  için birlikte çalışabiliriz. Odamız üyelerimize yaptığımız firma ziyaretlerinde, üyelerimizin üretim süreçlerinde pek çok iyileştirici ve yenilikçi metotlar  kullandıklarını görüyoruz. Hatta, bazı üyelerimizin  yaptıkları ürünlerin teknik özelliklerine göre ülkemizde tek üretici konumunda olduklarını görüyoruz ve gurur duyuyoruz. Bu firmaların hepsi KOBİ niteliğinde, daha fazla destek alsalar daha fazla üretim ve ihracat yapacaklar. KOSGEB ile  sanayicimizi sonuç odaklı daha fazla bir araya getirmeliyiz. Bunu birlikte başarmak için biz hazırız. “ dedi ve  KOSGEB  Müdürü Sadık Ceylan’ın yeni görevinin  hayırlı olması  temennisinde bulundu.

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu haber toplam 1783 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim