• Aydın28 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
KOSGEB'İN YENİ MÜDÜRÜ’NDEN TİCARET BORSASI ZİYARETİ
12 Ağustos 2015 Çarşamba 20:02

KOSGEB'İN YENİ MÜDÜRÜ’NDEN TİCARET BORSASI ZİYARETİ

Aydın KOSGEB Hizmet Merkezi Müdürlüğüne yeni atanan, Sadık Ceyhan Aydın Ticaret Borsası’na ziyarette bulundu.

Aydın KOSGEB Hizmet Merkezi Müdürlüğüne yeni atanan, Sadık Ceyhan Aydın Ticaret Borsası’na ziyarette bulundu. 
Aydın KOSGEB Hizmet Merkezi Müdürü Sadık Ceylan’ı Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı A.Bahri Erdel, Meclis Başkan Yardımcısı Kazım Günaydın, Yönetim Kurulu Üyelerinden Cengiz Ülgen ve Abdülkadir Yıldız, Meclis Üyelerinden Rıza Uyar, Erkan Aslan ve Genel Sekreter Çimen Mutlu karşıladı. 
Tanışma ziyaretinde KOSGEB Müdürü Sadık Ceylan; “Borsamızın destek ve rehberliğinde hizmetlerimizi daha etkin olarak gerçekleştirmek için  gayret edeceğiz” ifadelerine yer verdi. 
Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı A. Bahri Erdel Binamızda her zaman bizler ve personelimiz ihtiyaç halinde gereken her türlü desteğini vereceklerini  belirterek, Borsamız üyelerine yönelik olarak KOSGEB veri tabanı kaydı ve  analiz destekleri konusunda işlem yapan personelimiz bulunmaktadır. Ayrıca Borsamız proje birimi tarafından “Aydın ili Zeytinyağı Pazar Payının Arttırılması” konusunda  Tematik Proje başvurusunda bulunularak KOSGEB Başkanlığı tarafından sonuçlanmasını beklediklerini ifade ederek,  yeni görevlerinin hayırlı olması temennisinde bulundu. 
KOSGEB MÜDÜRÜNE ZEYTİNYAĞI TADIMI 
Aydın Ticaret Borsası Özel Gıda Laboratuarları Teknik Müdürü ve Tadım Paneli Başkanı Burcu Keser tarafından, KOSGEB Müdürü Sadık Ceylan’a Zeytinyağı Tadımı yaptırıldı. Zeytinyağı tadımını gerçekleştiren Sadık Ceylan’a Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı A. Bahri Erdel tarafından  zeytinyağında olması gereken özellikler  hakkında bilgi verdi. 

 

Bu haber toplam 1305 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim