• Aydın33 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Salih DİNÇER, Gazeteciler Gününü Unutmadı
09 Ocak 2017 Pazartesi 20:30

Salih DİNÇER, Gazeteciler Gününü Unutmadı

Çine Belediye Başkanı Enver Salih DİNÇER, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolaıysıyla mesaj yayımladı.

Çine Belediye Başkanı Enver Salih DİNÇER, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolaıysıyla mesaj yayımladı.

Toplumu doğru, dürüst ve tarafsız bir şekilde objektif olarak bilgilendiren gazeteciler, çağdaş yaşamın ve demokrasinin vazgeçilmez bir unsurudur.Yerel de olsun ulusal da olsun gazeteciler halkın haber alma ihtiyaçlarını karşılamaları açısından çok önemli bir görevi yerine getirmektedirler.

İletişim araçlarının gelişmesiyle basın; internet ve sosyal medya ile yelpazesini genişletmiş, tek taraflı bilgi paylaşımından çift yönlü ve eş zamanlı bilgi paylaşımına ulaşmıştır.

İlçemizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesi ve kalkınması için yürütülmekte olan çalışmaların ve projelerin paylaşılması, kamuoyunun kısa sürede bilgilendirilmesini de sağlayan gazeteci arkadaşlarımız kamu hizmeti yapmaktadırlar.

Gazetecilerin mesleki şartları ve özlük haklarının düzeltilmesi umuduyla, zor şartlar altında fedakârca ve meslek etiğinden taviz vermeden çalışmalarını sürdüren yerel gazete ve ulusal ajans temsilcilerimizin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü en içten duygularımla kutluyor, bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum.

AydınÖzel

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu haber toplam 1015 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim