• Aydın24 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TARIM BAKANLIĞININ GİZLİ AJANDASI VE GİZLİ AYDIN İL MÜDÜRÜ
06 Kasım 2020 Cuma 22:20

TARIM BAKANLIĞININ GİZLİ AJANDASI VE GİZLİ AYDIN İL MÜDÜRÜ

AydınÖzel Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Adnan AYTAŞKIN, TARIM BAKANLIĞININ GİZLİ AJANDASI VE GİZLİ AYDIN İL MÜDÜRÜ isimli Köşe Yazısını yazdı.

AydınÖzel Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Adnan AYTAŞKIN, TARIM BAKANLIĞININ GİZLİ AJANDASI VE GİZLİ AYDIN İL MÜDÜRÜ isimli Köşe Yazısını yazdı.

Değerli okurlarımız bugünkü Yazımda Aydın Tarım ve Orman İl Müdürlüğünde Gizli İl Müdürü Kim onu açıklayacağım.

Türkiye ve Aydın bugüne kadar hep Adamcılıktan kaybetti.

Türkiye Cumhuriyeti Tarım ve Orman Bakanlığındaki Adamcılık Aydında da Bir Temsilcilik İle Yönetiliyor.

İzmirli Tarım ve Orman Bakanı Bekir PAKDEMİRLİ 10 Temmuz 2018 yılında göreve geldikten sonra Bakanlıkta İzmirliler Grubu oluştu.

Bakanın ilk Faaliyetlerinden Birisi İzmir Özel İdaresi Genel Sekteterliğinden emekli İzmirli İrfan İÇÖZ'ün 7 Şubat 2019 tarihinde Tarım ve Orman Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğüne getirilmesiydi.

Sonrasında Efeler İlçe Tarım Müdürlüğünde görevli Veteriner Hekim İzmirli Hamit Eray YEŞİLÇAYIR, 26 Mart 2019 tarihinde Aydın Tarım İl Müdürlüğü Kadrosunda görevlendirildi.

Ardından İzmirli Hamit Eray YEŞİLÇAYIR, 09.12.2019 tarihinde İzmirli Personel Genel Müdürü İrfan İÇÖZ ve İzmirli Tarım ve Orman Bakanı Pekir PAKDEMİRLİ'nin olurlarıyla Aydın Tarım ve Orman İl Müdür Yardımcılığına atandı.

İzmirli Hamit Eray YEŞİLÇAYIR Aydın Tarım ve Orman İl Müdürü olarak atanabilirdi ancak Yönetmelik gereği 2 yıl İlçe Müdürlüğü yada İl Müdür Yardımcılığı görevini yürütmeyen kişilerin İl Müdürlüğü olarak atanması mümkün değildi.

Bu sebeple İl Müdür Yardımcısı İzmirli Hamit Eray YEŞİLÇAYIR, Gizli Aydın Tarım ve Orman İl Müdürü olarak Kukla İl Müdürü Ahmet ÖKDEM'in yanına yerleştirildi.

Bu durumdan hiç bir yetki kullanamayan Aydınlı İl Müdürü Ahmet ÖKDEM'de rahatsız oldu hatta birkaç kez Emekli olmak için Harekete geçti ancak bu gidişattan rahatsız olan bazı yöneticiler tarafından ikna edildi.

Tarım Bakanlığında İşler İyiye gitmiyor.

Personel Mevzuatı Konusunda Tecrübesi olmayan İzmirli İrfan İÇÖZ'ün Tarım Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğüne atanması, Tarım İl Müdürlüğünde Yönetim Tecrübesi olamayan İzmirli Hamit ERAY YEŞİLÇAYIR'ın Gizli Aydın Tarım İl Müdürlüğü yapması işlerin iyiye gitmediğini açıkça ortaya koyuyor.

İzmirlilere karşı değilim hatta Severim ancak Tarım ve Orman Bakanlığının Gizli bir ajanda ile yönetilmesi, Türkiye Tarımının Kimsenin umurunda olmaması Ülkemiz açısında hiç umutlu değil.

Aydın Valiliğinin, Aydın Milletvekillerinin ve TBMM Tarım Komisyonu Üyelerinin dahi hiç bir Referansının kabul görmemesi Kukla Aydın Tarım İl Müdürü Ahmet ÖKDEM'in arada sıkışıp kalması her fırsatta Emekliliğini isteyip Kurtulmak istemesi Gizli İl Müdürü ve İl Müdür Yardımcısı Hamit ERAY YEŞİLÇAYIR'ın 2. yılını doldurup İl Müdürlüğüne atanmasının önünün açılacağı 09.12.2021 tarihine kadar Aydın'ın üzerine ölü toprağı serpilmiştir.

Bende bu başlattığım yazı dizim ile Tarım Bakanlığının Gizli Ajandasını açmaya karar verdim..

Takipte Kalın..

Adnan AYTAŞKIN - AydınÖzel Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni

adnan-aytaskin-yazdi-051-053-001-001-021.jpgahmet-okdem---aydin-gida-tarim-ve-hayvancilik-il-muduru-003.jpg

eray-yesilcayir-tarim-il-mudur-yardimcisi.jpgirfan-icoz-tarim-bakanligi-personel-genel-muduru.jpg806x378-tarim-ve-orman-bakani-bekir-pakdemirli-buyuk-hedefi-acikladi-2023e-kadar-1590046112335.jpg

Bu haber toplam 16451 defa okunmuştur
YORUMLAR
Yön-etici
akademik 09
Sayın AYTAŞKIN, yönetici olmak için bugünlerde üniversite başta olmak üzere her birimde ve kurumda çıkarcı ve hazırcı tipler ordusu seferber olmuş durumdadır. Siyaseti arkasına alıp adamını bulup balıklama koltuklara oturmayı maharet sayan bu kişiler hiçbir çalışma ve projeleri olmayan, yönetimden anlamayan, menfaat için her kisveye bürünen tiplerdir. Devletimize çağrımız atamalar öncesinde adayların kıdem ve performanslarına bakılması. Böyle olursa kurumlarımız daha güçlü olacaktır. Saygılar.
11 Kasım 2020 Çarşamba 14:44
212.252.137.253
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim