• Aydın32 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vergi Başkanı'ndan AYTO Başkanı'na Ziyaret
07 Aralık 2016 Çarşamba 18:56

Vergi Başkanı'ndan AYTO Başkanı'na Ziyaret

Aydın Vergi Dairesi Başkanı Cemil Müsevitoğlu, Grup Müdürleri Yusuf İpekçi ve Mustafa Çelik ile birlikte Aydın Ticaret Odası Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Ülken’i makamında ziyaret etti.

Aydın Vergi Dairesi Başkanı Cemil Müsevitoğlu, Grup Müdürleri Yusuf İpekçi ve Mustafa Çelik ile birlikte Aydın Ticaret Odası Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Ülken’i makamında ziyaret etti.

            Ziyarette AYTO’nun üye odaklı çalışmalarından biri olan “AYTO, KAMU VE ÖZEL SEKTÖR BULUŞMALARI” kapsamında düzenlediği etkinliklerde, Aydın Ticaret Odası üyeleri ile bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Müsevitoğlu, Başkan Ülken’e teşekkür etti. Müsevitoğlu, “Bizim mükelleflerimiz olan kişi ve kurumlar aynı zamanda sizin üyeleriniz, bu organizasyonlarda biz mükelleflerimiz ile bir araya gelerek kurumumuz ile ilgili konuları anlatma fırsatı bulduk, mükelleflerimizin sorularını cevaplandırdık. Bize bu fırsatı oluşturan AYTO yönetimine çok teşekkür ediyorum.” dedi.      

            Aydın Ticaret Odası’nın 2013’den bu yana “Üye Odaklı” çalışma prensibi ile yönetildiğini, yapılan tüm faaliyetlerin bu temel üzerine inşa edilerek yapıldığını hatırlatan Başkan Ülken, “ AYTO olarak atacağımız her adımı üyelerimize dokunacak şekilde planlıyoruz. 2015 yılı Aralık ayında başladığımız “AYTO, Özel Sektör ve Kamu Buluşmaları” etkinliğimiz 2016/Haziran ayına kadar sürdü. Bu toplantılarda her sektör ile ayrı ayrı toplantılar yaptık. Her sektörden üyelerimizin sorun, talep ve beklentilerini ilgili kurum ve kuruluşların müdürleri bu toplantılara katılarak dinlediler. Toplantılarımızda anlık çözümlenen sorun ve talepler oldu. Hem üyelerimiz hem de kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri içinde çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Özel sektörün en önemli paydaşlarından birisi biliyorsunuz ki Maliye, her toplantımıza katıldığınız için ben de çok teşekkür ederim.” dedi.

            AYTO Başkanı Ülken, sektörel yapılan toplantıların sonuçlarının birer rapor haline geldiğini belirterek önümüzdeki günlerde ilçe bazlı “GÜNDEM EKONOMİ” toplantılarının başlayacağını, yine bu toplantılarda çok önemli faydalar alınacağını sözlerine ekledi. 

AydınÖzel

unnamed-(10)-008.jpg

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu haber toplam 1134 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim