• Aydın24 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yenipazar Belediye Başkanı Zafer SAVCI Kanalizasyonun Tamamlanmasını İstiyor...
08 Ekim 2016 Cumartesi 09:58

Yenipazar Belediye Başkanı Zafer SAVCI Kanalizasyonun Tamamlanmasını İstiyor...

Yenipazar Belediye Başkanı Zafer SAVCI ile AydınÖzel muhabiri Ezgi ERTAN çok özel röportaj gerçekleştirdi.

Yenipazar Belediye Başkanı Zafer SAVCI ile AydınÖzel muhabiri Ezgi ERTAN çok özel röportaj gerçekleştirdi.

Ezgi ERTAN : İlçenizde Büyükşehir Belediyesi kültür merkezi temel atma töreni gerçekleştirdi. Bu konuyla ilgili genel itibarı ile düşünceleriniz neler? Nasıl değerlendiriyorsunuz?

Zafer SAVCI : Sayın Özlem Hanıma Teşekkür Ederiz

Teşekkür ederim her şeyden önce bu fırsatı bize verdiğiniz için. İlçemize yararlı olan kişinin yanında her zaman yer alırım. Kendi partimizin belediye başkanı gibi yardımcı olduk. O yüzden buradaki kültür salonunun gençlere hitaben olacağını biliyorum. Çünkü gençlerimizin bu konuda biraz daha disiplinli olması lazım. Bu gibi çalışmalarda eğer bir sanat sahibi olurlarsa en azından onları meşgul edecek bir pozisyon olmuş olur. O yüzden biz bu kültür merkezlerinin daha geniş kapsamda olmasını istiyoruz. Ben böyle bir tesisin Sayın Özlem Hanım tarafından yapılmasını takdirle karşıladım. İnşallah bittiğinde tesisimizi beraberce açarız. Ben şunu da belirtmek istiyorum. Bizim burada kanalizasyon yarım. Tamamlanması gerekiyor. %50 hibeli bir kanalizasyon sistemi ve arıtması da yapılmıştı benim dönemimde. Şu anda o tesisin devam etmesi lazım. %60’lık kısmı tamamlandı. %40’lık bir kısım kaldı. Ben oranın bitirilmesini daha çok isterdim. Onun da bitmesi lazım çünkü o da ihtiyaç. İnşallah sayın başkanımız bunu dikkate alacaktır ve değerlendirme yapacaktır. Eğer böyle bir şey olursa yine temel atma ve açılışı beraber yaparız inşallah.

Özlem hanımla aramızda tesis hakkında bir espri geçti. “Sayın başkanım, burada nikahları bol bol kıyarsın artık.” dedi. Ben de dedim ki “Özlem hanım nikahlarda söylerim bu tesisi bize kazandıran çok değerli Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem ÇERÇİOĞLU’dur  derim “. Onu da böyle bir espriyle geçiştirdik.

Haber Röportaj : Ezgi ERTAN

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu haber toplam 1409 defa okunmuştur
YORUMLAR
Güzel
Ahmet uyguc
Ezgi başarılar
08 Ekim 2016 Cumartesi 19:38
95.14.138.10
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim