• Aydın31 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yönetmen Hamit ŞAHİN Yalan haberlere Ateş Püskürdü
02 Kasım 2016 Çarşamba 16:12

Yönetmen Hamit ŞAHİN Yalan haberlere Ateş Püskürdü

Trendeki Yolcu Sinema Filmi Yönetmeni Hamit ŞAHİN basında çıkan İlyas SALMAN ile ilgili Yalan Haberlere ateş püskürdü.

Trendeki Yolcu Sinema Filmi Yönetmeni Hamit ŞAHİN basında çıkan İlyas SALMAN ile ilgili Yalan Haberlere ateş püskürdü.

Yapımcı Yönetmen Hamit ŞAHİN'in Trendeki Yolcu filmini bitirdikten sonra bir daha Aydında Film çekmeyeceği öğrenildi.

Yönetmen Hamit ŞAHİN tepkisini bu açıklama ile dile getirdi.

İşte Açıklama...

Ada Film Ltd. Şti.

KAMUOYUNA ÖNEMLE DUYURULUR.

         Bu gün değişik medya organlarında hakkımızda yayınlanan bir haber beni ve bütün film ekibimizi derinden üzmüştür. Haberi yapan medya organı aynen şunu yazmıştır. “İlyas Salman psikolojik tedavi görüyor” devamında ise Sayın İlyas SALMAN’ın psikoloji tedavi gördüğü belirtilerek gerçeklerin ortaya çıkmasından dolayı korktuğu, söylenmektedir. Ayrıca yine bazı medya organlarında yayınlanan bazı haberlerde reklam için bilinçli olarak bu şekilde davranıldığı servis edilmiştir.

            Bazı Medya organlarında yayınlanan bu haberler asılsız olup gerçeği yansıtmamaktadır. Sayın İlyas SALMAN’ın iddia edildiği şekilde her hangi bir sağlık sorunu olmayıp kendisi ailesinin yanında bulunmaktadır.

            Ada Filmcilik olarak Trendeki Yolcu isimli sinema filmimizin çekimleri planladığı şekilde devam etmekte olup Değerli Oyuncumuz İlyas SALMAN planlanan şekilde çekimlere katılmıştır. Çekimleri devam eden filmimizin dönem filmi olması sebebiyle 1980 ve 1990 yıllarında kullanılan kostüm, araç ve gereçlerin temini, hazırlıkları sebebiyle çekimlerimize planlandığı şekliyle ara verilmiş olup hazırlıkların tamamlanması sonrası çekimlere devam edilecek ve Değerli Oyuncumuz Sayın İlyas SALMAN kendi sahnelerinin olduğu çekimlere katılacaktır.

            Bazı medya organlarına servis edilen ve gerçeği yansıtmayan bu haberlerin bazı çevre ve çevrelerce bilinçli olarak yapılmaya çalışıldığı ve firmamızı karalama amacı güttüğü düşünülmekle birlikte ne yazık ki bu kişi ya da kişilerin deşifre olduğunu da söylemek gerekir.

            Bilindiği üzere Trendeki Yolcu Sinema filmimizin tanıtım yemeğini Aydın il merkezinde bulunan Zincirli Han otelinde yapılmış, burada ilgili Otel yetkilileri tarafından Sayın İlyas SALMAN ve Firmamız adına hoş olmayan tutum ve davranışlar sergilenmiş, bazı basın mensuplarına gerçeği yansıtmayan bilgiler verilerek firmamız adına karalama tutumunu sergilenmiştir.

            Aydın ilimizin tanıtımı ve gelişmesi adına katkıda bulunacağını düşündüğümüz sinema filmimizin çekimlerine başlandıktan sonra firmamız ve oyuncularımıza karşı sergilenen karalama kampanyasının çok sevdiğimiz Aydın ilimize ve Aydın Halkına katkı sağlamayacağı aşikârdır.

            Bazı medya organlarına servis edilen gerçeği yansıtmayan haberler ile ilgili olarak gerekli hukuki tüm haklarımız lehimize saklı olup hukuki anlamda gerekli işlemler yapılacaktır.

            Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Ada Film Ltd. Şti. Adına

Hamit ŞAHİN

Yapımcı & Yönetmen

AydınÖzel

hamit.jpg

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu haber toplam 3029 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim