• Aydın41 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ADNAN BOSNALI SAMSUNLULARA TEŞEKKÜR ETTİ
01 Aralık 2015 Salı 00:13

ADNAN BOSNALI SAMSUNLULARA TEŞEKKÜR ETTİ

Zeytinyağının Pazar Payının Arttırılması Projesi” kapsamında Samsun Piazza AVM’de Zeytinyağı Tadım ve Tanıtım etkinlikleri gerçekleştiren Aydın Ticaret Borsası heyeti, Samsun Ticaret Borsasını ziyaret etti.

Zeytinyağının Pazar Payının Arttırılması Projesi” kapsamında Samsun Piazza AVM’de Zeytinyağı  Tadım ve Tanıtım etkinlikleri gerçekleştiren Aydın Ticaret Borsası heyeti, Samsun Ticaret Borsasını ziyaret etti.
Zeytinyağının Pazar Payının Arttırılması Projesi kapsamında Samsun'da Aydın Ticaret Borsası’na destek veren Aydın İl Emniyet Müdürü Dr. Halis Böğürcü, Çarşamba Kaymakamı Caner Yıldız, Samsun Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Kadir Güven ve Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı A. Bahri Erdel, Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Bosnalı, Meclis Başkan Yardımcıları Kazım Günaydın ve Cihan Can, Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Ülgen, Meclis Üyelerinden Ali Çevik, Ahmet Şenel, Erkan Aslan, Rıza Uyar ile Genel Sekreter Çimen Mutlu,  Samsun Ticaret Borsası üyeleri ile bir araya geldi. 
Aydın Ticaret Borsası heyetini gerçekleşen ziyarette Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Günhan Ulusoy ile birlikte Samsun Ticaret Borsası Meclis üyeleri Mustafa Mercan, Fatih Güneri, Cihangir Cengiz, Mehmet Görsoy, Özlem Ertekin ile birlikte Samsun Ticaret Borsası Genel Sekreteri Ahmet Ali Yazıcı karşıladı.
ADNAN BOSNALI SAMSUNLULARA TEŞEKKÜR ETTİ
Aydın Ticaret Borsası Başkanı Adnan Bosnalı Samsun Ticaret Borsasında yaptığı açıklamada, Zeytinyağının Pazar Payının Arttırılması Projesi ile ilgili bilgiler verdi. Bosnalı, "İstanbul Ticaret Borsası, Aydın Ticaret Borsası Özel Gıda Laboratuvarları A.Ş Ege İhracatçı Birlikleri ve Ulusal Zeytin ve Zeytinyağı ortaklığında borsamız tarafından başvurusu yapılan KOSGEB Başkanlığı tarafından desteklenmeye uygun görülen Zeytinyağının Pazar Payının Arttırılması Projesi kapsamında 20 ilde gerçekleştireceğimiz tanıtım ve tadım etkinlikleri kapsamında Samsun'a geldik. Samsun'da gerçekten çok güzel destek aldık, sizlere teşekkür ediyorum" dedi.
RUSYA BİZİM İÇİN DOST BİR ÜLKE
Aydın Ticaret Borsası Başkanı Adnan Bosnalı, Samsun Ticaret Borsasında ayrıca son günlerde Türkiye ile Rusya arasında yaşanan gelişmeleri de değerlendirdi. 
Bosnalı, Rusya'ya ait uçağın sınır ihlali nedeni ile düşürülmesi sonrası yaşanan gelişmeler için, "Her taraftan olumsuz haberler geliyor. Sınır ihlali oldu. Bu konu ile ilgili bazı sıkıntılar yaşanacak. Ancak sorunların en kısa sürede çözüleceğine inanıyoruz. Sağduyulu olmamız gerekiyor. İfadelerine yer verdi. 
Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Günhan Ulusoy, Aydın Ticaret Borsası tarafından başvurusu yapılan, İstanbul Ticaret Borsası, Aydın Ticaret Borsası Özel Gıda Laboratuvarları A.Ş. Ege İhracatçı Birlikleri ve Ulusal Zeytin ve Zeytinyağı (UZZK) ortaklığında KOSGEB Başkanlığı tarafından desteklenmeye uygun görülen kapsamında ilimizi ziyarette bulunmalarından  dolayı teşekkürlerini belirterek, proje konusunda her zaman destek vereceklerini ifade etti. 

 

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu haber toplam 1580 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim