• Aydın35 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ALBARAKA TÜRK’TEN PTT İLE DEV İŞBİRLİĞİ
31 Ekim 2018 Çarşamba 16:37

ALBARAKA TÜRK’TEN PTT İLE DEV İŞBİRLİĞİ

Türkiye’nin ilk katılım bankası Albaraka Türk’ün müşterileri, PTT ile gerçekleştirilen işbirliği ile artık 3 bin 500’den fazla Pttmatik’ten işlem yapabilecek.Türkiye’nin ilk katılım bankası Albaraka Türk, değerlerine değer katan stratejik iş birliklerine

 

Türkiye’nin ilk katılım bankası Albaraka Türk’ün müşterileri, PTT ile gerçekleştirilen işbirliği ile artık 3 bin 500’den fazla Pttmatik’ten işlem yapabilecek.

 

Türkiye’nin ilk katılım bankası Albaraka Türk, değerlerine değer katan stratejik iş birliklerine bir yenisini daha ekledi. Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.) ile yapılan işbirliği sayesinde, Albaraka Türk müşterileri, Türkiye genelinde 3 bin 500’den fazla Pttmatik’ten para çekme ve bakiye sorma işlemlerini kampanya süresince ücretsiz olarak gerçekleştirebilecek.

Bu işbirliği çerçevesinde düzenlenen imza töreni, Albaraka Türk Genel Müdür Başyardımcısı Turgut Simitcioğlu ve PTT A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Yusuf Canbolat’ın katılımıyla Albaraka Türk’ün İstanbul’daki genel merkezinde gerçekleştirildi.

 

“Bu işbirliği ile ATM sayımız 10 kat arttı”

 

Toplantıda görüşlerini dile getiren Albaraka Türk Genel Müdür Başyardımcısı Turgut Simitcioğlu, “Bu işbirliği ile şu an 320 olan ATM sayımızı yaklaşık 10 katı kadar artırarak 3.500’ün üzerine çıkarmış olacağız. Müşterilerimiz bundan böyle tüm Pttmatik’lerden kampanya süresince ücretsiz olarak para çekebilecek ve bakiye görüntüleyebilecek. Bu stratejik işbirliği müşterilerimizle daha fazla noktada temas etmemize katkı sağlayacak. PTT’nin Türkiye’deki yaygın ağının katkısıyla müşterilerimiz özellikle para çekme konusunda daha rahat hareket edebilecekler. Bu işbirliğinin Bankamız ve PTT için hayırlı olmasını diler, işbirliğimizin büyüyerek gelişmesini temenni ederiz” değerlendirmesinde bulundu.

 

PTT A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Yusuf Canbolat ise “Şirketimiz posta, kargo, lojistik, e-ticaret, bankacılık ve sigortacılık alanlarındaki yaygın, güvenilir, kaliteli iş ve işlemlerini ülkemizin en ücra köşelerine kadar ulaştırarak vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmaktadır. Pttmatik’ler geniş hizmet ağımızın önemli bir parçası olarak Türkiye’nin dört bir yanında yer almaktadır. Ülkemizde başka hiçbir banka ATM’sinin bulunmadığı 174 yerleşim yerinde sadece Pttmatik’ler hizmet vermektedir. Bu durum, vatandaşlarımızın bankacılık alanındaki çeşitli ihtiyaçlarını karşılama noktasında Pttmatik’lerin ne denli önemli işlevler üstlendiğinin bir göstergesidir” dedi. Yusuf Canbolat,müşteri odaklı hizmet anlayışı çerçevesinde bankacılık alanında da ciddi atılımlar gerçekleştirdiklerini belirterek, “Bugün Albaraka Türk ile imza attığımız Ortak ATM Projesi, bu atılımlar arasında yer almaktadır. Bu kıymetli projenin müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarma, insanımızın hayatını kolaylaştırma, ülke ekonomisine katkı sunma bakımından önemli faydalar sağlayacağına inanıyor, kurumlarımız arasındaki işbirliğinin hayırlı, uğurlu olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

Haber : Merve GÜLMEZ
1540978888_yusuf_canbolat_turgut_simitcioglu_gorsel_1.jpg1540978978_yusuf_canbolat_turgut_simitcioglu_gorsel_2.jpg1540979040_yusuf_canbolat_turgut_simitcioglu_gorsel_3.jpg
Kaynak: Haber Kaynağı
Bu haber toplam 996 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim