• Aydın36 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
CASE IH AYRICALIKLI ÜRÜNLERİ BURSA TARIM FUARI’NDA
10 Ekim 2018 Çarşamba 14:28

CASE IH AYRICALIKLI ÜRÜNLERİ BURSA TARIM FUARI’NDA

TürkTraktör’ün seçkin markası Case IH, ilk tanıtımını BurTarım 2018’de yaptığı yeni Puma X serisi ile sahada kendilerine daha verimli bir çalışma olanağını sunan ‘en yeni yol arkadaşlarını’ çiftçilerle buluşturuyor.

TürkTraktör’ün seçkin markası Case IH, ilk tanıtımını BurTarım 2018’de yaptığı yeni Puma X serisi ile sahada kendilerine daha verimli bir çalışma olanağını sunan ‘en yeni yol arkadaşlarını’ çiftçilerle buluşturuyor.

 

 

Bursa, 10 Ekim 2018 –Traktörde ‘seçkin marka ayrıcalığını yaşamak isteyenlerin tercihi Case IH, BurTarım 2018’de ziyaretçilerini, yeni serisi Puma X’in yanı sıra birbirinden güçlü, teknolojik ve kendini ispatlamış ürünleri ile fuarın en çok dikkat çeken standı oldu.

 

Geçtiğimiz sene dünyadaki 175. yılını kutlayan Case IH, bu yıl büyük işletmelerin en gözde ürünü olmaya aday olan ve Puma ailesinin en yeni üyesi yakıt tasaruflu Tier 4B motora sahip ekonomik Puma X’i ilk kez BurTarım 2018’de ziyaretçilerin beğenisine sunuyor.

 

Case IH geleneği bozmuyor, yeni ürünü Puma X’in lansmanını da Bursa’da yapıyor

 

Fuarın genel bir değerlendirmesini yapan TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Rehda Cem Akyüz“Yarattığı tarımsal katma değer ile tarım ekonomisinin en önemli bölgelerinin başında gelen Bursa, bizim de her yıl fuarına özenle hazırlandığımız bir bölge. Tıpkı Marmara ve Trakya’da olduğu gibi Bursa da yüksek beygir güçlü traktörlere talep gösteren bölgelerimizin başında yer alıyor. Biz de bu nedenle, geleneğimizibozuyor ve Avrupa çiftçisinin de tercihi olan traktörlerle birebir özelliklere sahip, şık tasarımlı traktörlerimizin lansmanını burada gerçekleştiriyoruz” diye açıklıyor ve sözlerini şöyle tamamlıyor:

 

 

“Bu yıl ise Bursa’ya Case IH ürün ailesinin en yeni üyesi olan Puma X ile ile birlikte geldik vebu modelimizi ilk kez burada çiftçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Avrupa’da satılan versiyonu ile birebir aynı olan bu model, Puma Tier 4B’nin tüm güçlü yanlarını korumanın yanı sıra daha ekonomik hale getirilmiş yeni bir seri. CASE IH ailesinin birbirinden sağlam, üstün performanslı ve son teknolojiyle donatılmış modern tasarımlı ürünleriyle tüm ziyaretçilere ‘seçkin’ bir markanın ayrıcalıklarını, BurTarım 2018’de bir kez daha yaşatmaktayız”.

 

 

Bursa Tarım Fuarı, Case IH standında aynı zamanda bahçe sahiplerinin beğenisini toplayan Case IH JXB serisinin yanı sıra Case IH Optum CVXJXC, MaxPro, Farmall C ve Maxxumserisi traktörler de sergileniyor. Case IH’in tanıtım alanında gelenler aynı zamanda sahada verimliliği artıran yeni Case IH LB XL Serisi Büyük Balya makinelerini de inceleme fırsatını buluyor.

 

Case IH,3S ile tüm hizmetleri tek bir noktadan sunuyor

Çiftçileri çok geniş bir ürün yelpazesiyle karşılayan Case IH, Türkiye genelinde hizmet verdiği noktalarda ‘3S’ kurgusu içinde satış, servis ve yedek parça hizmetlerini bir arada ve tek noktadan, belirli servis standartlarında sunuyor. Bu noktalar gerek atölye imkânları gerekse de müşteri hizmetleri ile teknik ve idari alanlarıyla örnek işletmeler olarak dikkat çekiyor.

 

 

BİLGİ İÇİN: CASE IH STANDINDA SERGİLENEN ÜRÜNLER

 

 

Case IH Puma X

Daha verimli çalışmak artık çok daha kolay

 • Dayanıklı, tutumlu, güvenilir ve çalışkan olan en son nesil Tier 4B emisyon seviyesine sahip Puma X serisi traktörler, zorlu çalışmaların kolaylıkla üstesinden gelecek FPT motorları ile donatılmış olup, 140, 150 ve 165 beygir güçlerinde verimli çalışma olanağı sunar.
 • Yarı otomatik (18 ileri x 6 geri ve 19 ileri x 6 geri) ve hız vitesleri arasında debriyajsız geçiş yapabilen transmisyonu sayesinde operatör yorgunluğunu azaltır, 40 km/s hıza dahi düşük devirlerde ulaşarak yakıt tasarrufu sağlar.
 • 6.689 kg kaldırma kapasitesine sahip arka hidrolik donanımı ile birlikte opsiyonel olarak sunulan 3.673 kg kaldırma kapasitesine sahip ön hidrolik sistemi sayesinde üstün bir çalışma kolaylığı sunar.
 •  
 • Değişken debili hidrolik pompa yapısına ek mekanik olarak kontrol edilebilen 6 adet hidrolik valf bulunmaktadır.
 •  
 • Çek/bas şeklinde çalışan ve acil durumlarda üzerine basılarak devre dışı bırakılabilen, traktör ile ekipman arasındaki güç kaybını en aza indirmek üzere dizayn edilmiş 3 farklı hız seçeneğine sahip kuyruk mili sayesinde çalışma üstünlüğü sağlayacaktır.
 • Puma X serisi traktörler, kolay kullanımı, çevik manevra kabiliyeti, kolay ekipman kontrolü ve kabin süspansiyonu sayesinde operatörlere üstün bir çalışma alanı sunar. Opsiyonel olarak sunulan ön aks süspansiyonu konforu ve tekerlerin araziyi tutuşunu artıracaktır.

Yeni Puma X modelleri, mevcut Puma T4B modellerinin tüm güçlü yanlarını koruyarak daha ekonomik hale getirilmiş olup, çiftçimizin en yeni yol arkadaşı olacaktır.

 

Case IH Farmall C Serisi

Güçlü, güvenilir, teknolojik ve konforlu

 • Case IH Farmall C serisi, modern tasarımı, güçlü motoru, 24 ileri 24 geri Hi-Lo transmisyonu ve daha pek çok yüksek teknolojisi ile önemli bir boşluğu dolduracak olan Farmall 95C, 105C ve 115C modelleri ile Türk çiftçisine hizmet etmeye hazır.
 • Case IH Farmall C serisi traktörler 99, 107 ve 114 HP gücünde 4 silindirli, Turbo-Intercooler sistemine sahip common rail enjeksiyon sistemli motorları ile güç ve yakıt ekonomisini birleştiriyor.
 • Standart olarak sunulan 24 ileri-24 geri Hi-Lo transmisyon, tarla faaliyetlerin en çok yapıldığı 0-10 km/h hız aralıklarında 15 adet vites seçeneğiile kullanıcıların geniş bir hız aralığına sahip olmasını sağlıyor.

Yeni Farmall C serisi; modern tasarımı, güçlü motor seçenekleri, güvenilirliği ve performansı kanıtlanmış transmisyonu, kendi kategorisinde ergonomik kumanda kollarına sahip geniş kabini ile kendi segmentinde Türk çiftçisinin en çok tercih ettiği traktörlerden biri olmaya devam ediyor.

 

 

Case IH Optum CVX :

Yeni Standartları bu seri belirliyor…

 

 • Yeni Case IH Optum CVX serisi; sahip olduğu farklı ve modern kaporta tasarımı, teknik ve donanımsal özellikleri, kompakt yapısı ile kendine ait yeni bir sınıf oluşturuyor.
 • En ağır işler için tasarlanan yeni Case IH Optum CVX serisi 271 ve 300 HP güçlerinde, 2 farklı modeli, 6 silindirli, yüksek verimli Tier 4B Common-Rail motorları ile gücü, yakıt ekonomisini ve çevreye duyarlılığı bir araya getiriyor.
 • Yüksek kaldırma kapasitesi, 10 adet hidrolik güç çıkışı, 4-hızlı kuyruk mili ve standart olarak sunulan ön aks süspansiyon özelliği ile yeni Optum CVX serisi, standartları daha yüksek bir seviyeye çıkarmak için hazır bekliyor.
 • Yeni Case IH Optum CVX serisi; farklı dizaynı, güçlü motorları, tüm modellerde standart ekonomik bir kullanım sağlayan ve 0.03km/saat – 40km/saat hız aralığında düşük motor devirlerinde yüksek ilerleme hızlarına ulaşmaya olanak sağlayan Eko CVT transmisyonu, fark yaratan kabin içi tasarımı ile Türk çiftçilerinin yeni gözdesi olacak.

Case IH JXB Serisi

Güçlü ve yüksek performansa sahip 4 silindirli motorları ile bahçe sahipleri tarafından beğeni toplayan Case IH JXB serisi traktörler mekanik akü şalteri, farklı jant boyutlarına özgü arka çamurluk tasarımı, yeni arka rops dizaynı gibi yenilenen özellikleri ile İzmir fuarında ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor.

 

 • 65, 78 ve 88 hp motor güçlerine sahip 4 silindirli F5C motorlar, tek tuş ile aküyü devre dışı bırakmaya yarayan akü şalteri, kesintisiz çalışmayı sağlayan 79 litrelik yüksek yakıt depo kapasitesi, düşük motor devirlerinde devreye giren yüksek tork değerleri ile kullanıcısına yüksek performansı düşük yakıt tüketimi ile sunuyor.
 • 12 ileri 12 geri vites seçeneği sayesinde kullanıcı pek çok tarımsal faaliyetin üstesinden kolaylıkla gelebiliyor.
 • Daha düşük ilerleme hızlarına ihtiyacı olan çiftçilerimiz için 20 ileri – 12 geri sürüngen vites seçeneği isteğe bağlı olarak tüm JXB modellerinde sunuluyor.
 • Tüm modellerde standart olarak sunulan powershuttle mekik kolu sayesinde kullanıcı debriyaja basmadan ileri-geri yaparak zaman ve yakıt tasarrufu sağlıyor.
 • Standart olarak sunulan elektro-hidrolik çift çeker ve diferansiyel kilidi kumandaları sayesinde kullanıcı tek bir tuşa basarak çift çekeri ve arka diferansiyel kilidini devreye alabiliyor.
 • 3.000 kg kaldırma kapasitesine, standart Lift-0-Matic™ve 4 adet hidrolik güç çıkışına sahip olan güçlü ve dayanıklı hidrolik sistem ile kullanıcı pek çok ekipmanla etkin bir şekilde çalışabiliyor.
 • Bir çok ekipmanla verimli kullanımının yanında düşük motor devirlerinde devreye giren 540-540E çift hızlı kuyruk mili sayesinde etkin bir kullanım sağlanıyor.
 • Tekerlek hızına senkronize kuyruk mili tüm JXB modellerinde standart olarak sunuluyor.
 • Direksiyon altına konumandırılmış servo kuyruk mili sayesinde kullanıcı yumuşak bir kuyruk mili kavraması yaparken güvenli bir kullanıma da kavuşmuş oluyor.
 • 24’’ ve 28’’ arka lastik ölçülerine sahip 2 farklı lastik ebadı ile sunulan Case IH JXB serisi, her iki lastik ebadına özgün arka çamurluk tasarımı ile özellikle ağaç altı çalışmalarda kullanıcısına daha verimli bir kullanım sağlıyor.
 • Case IH JXB serisi traktörler yenilenen arka rops dizaynı sayesinde her türlü tarımsal ekipman ile etkin bir şekilde çalışmayı sağlarken sahip olduğu geniş platformu, ergonomik olarak yerleştirilmiş kumanda kolları ile kullanıcısına uzun saatler boyunca konforlu bir çalışma ortamı sağlıyor.
 • Yenilenen özellikleri ile Case IH JXB serisi traktörler beklentilerinizi karşılamaya hazır.
 • Haber : Merve GÜLMEZ
 • 1539167439_case_ih___bursa_tarim_fuari_1__rehda_cem_akyuz.jpg1539167441_case_ih___bursa_tarim_fuari_2_rehda_cem_akyuz.jpg1539167497_case_ih__bursa_tarim_stand.jpg
Kaynak: Haber Kaynağı
Bu haber toplam 1417 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
  Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim