• Aydın42 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İkas, İşletmelerin Teknolojiyle Arasındaki Bariyeri Kaldırıyor
15 Ocak 2019 Salı 11:45

İkas, İşletmelerin Teknolojiyle Arasındaki Bariyeri Kaldırıyor

Yerli bulut tabanlı mağazacılık otomasyonu ve POS yazılımı ikas, işletmelerin, teknoloji ile arasındaki bariyeri ortadan kaldırıyor. Cep telefonu ve tablete yüklenebilen uygulama sayesinde mağaza içindeki her hareket her an her yerde takip edilebiliyor. H

Yerli bulut tabanlı mağazacılık otomasyonu ve POS yazılımı ikas, işletmelerin, teknoloji ile arasındaki bariyeri ortadan kaldırıyor. Cep telefonu ve tablete yüklenebilen uygulama sayesinde mağaza içindeki her hareket her an her yerde takip edilebiliyor. Hangi ürünün ne kadar satıldığı, stok durumu ve kasaya giren çıkan paranın takibi gibi pek çok önemli işlem birkaç dokunuşla görülebiliyor. Bulut tabanlı olması nedeniyle sunucu maliyeti ve bakım derdi olmayan ikas, sade ve basit arayüzü sayesinde kolay kullanım imkanı sunuyor.

 

 

 

İşletmeler için mağazalarındaki her hareket çok önemli. Kasaya giren çıkan paranın takibi, stoklardaki ürünlerin durumu, hangi ürünün ne kadar satıldığı, yapılan işlemlerin geçmişi… Bütün bunlar ve daha fazlası bulut tabanlı mağazacılık otomasyonu ve POS yazılımı ikas sayesinde an be an takip edilebiliyor. Cep telefonu ve tabletlere indirilen uygulama sayesinde işletme sahipleri birkaç dokunuşla mağazalarındaki her hareketi izleyebiliyor. İşletmelerin işini kolaylaştırmak amacıyla yola çıkan ikas’ı sade ve kullanışlı arayüzü sayesinde kullanmak da çok kolay. Üstelik eski sistemdeki ürünler, ikas’a saniyeler içinde aktarılabiliyor. Çoklu şube yönetimine uygun olarak tasarlanan ikas, tüm müşteriler ve ürünler için tüm mağazalarda ekstra bir işleme gerek duymadan kullanılabiliyor. Raporlama özelliği sayesinde belirlenen zamanlarda istenilen raporlar e-posta olarak gönderilebiliyor. ikas’ı denemek isteyenler 14 günlük ücretsiz deneme sürümünü kullanabiliyor. Satın almayı tercih edenler ise ayda 99 TL’ye bu hizmetlerden faydalanabiliyor.

 

Veri kaybı yaşanmıyor, bilgiler bulutta saklanıyor

Bulut tabanlı olması nedeniyle sunucu/server maliyeti ve bakım derdi olmayan ikas’ta, tüm veri bulutta olduğundan veri kaybı yaşanmıyor, sunucuya virüs bulaşması, sunucunun çökmesi, yanması, çalınması gibi riskler ortadan kalkıyor. Güncelleme geldiğinde otomatik olarak yapılıyor ve ücret talep edilmiyor. Dükkan sahiplerinin mağazalarını en kolay şekilde yönetmelerini ve takip edebilmelerini sağladıklarını belirten ikas’ın kurucusu Mustafa Namoğlu, 20 şubeli bir kahve zincirinin de, tek şubesi olan bir ayakkabı mağazasının da ikas’ı kullanabildiğini söylüyor. “ikas KOBİ’lerin teknoloji ile arasındaki bariyeri ortadan kaldırıyor. Erişilebilir fiyatlarla yeni mobil çağa ayak uydurmalarında katalizör görevi görüyor” diyen Namoğlu, kullanıcıların, hem tarayıcı hem mobil uygulamalar ile mağazaların satış, stok, kasa ve müşteri gibi en önemli bilgilerini bulutta tutabildiğini ve bu sayede istedikleri zaman istedikleri yerde mağazalarda neler olup bittiğini takip edebildiklerini belirtiyor.

Haber : Merve GÜLMEZ

1547217940_ikas_all_devices.jpg1547217957_macbook_pos_masa.jpg1547217960_ikasboss_ikaspos_ipadpro_iphone8.jpg

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu haber toplam 757 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim