• Aydın32 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Karpuzlu Ziraat Odası’na özel avantajlar
05 Ağustos 2015 Çarşamba 23:11

Karpuzlu Ziraat Odası’na özel avantajlar

Yapı Kredi, ziraat odaları ile yaptığı işbirliklerine bir yenisini daha ekledi. Karpuzlu Ziraat Odası ile Yapı Kredi arasında imzalanan protokol çerçevesinde birlik üyeleri artık Yapı Kredi Tarım Bankacılığı’nın sunduğu avantajlardan yararlanabilecek.

Yapı Kredi, ziraat odaları ile yaptığı işbirliklerine bir yenisini daha ekledi. Karpuzlu Ziraat Odası ile Yapı Kredi arasında imzalanan protokol çerçevesinde birlik üyeleri artık Yapı Kredi Tarım Bankacılığı’nın sunduğu avantajlardan yararlanabilecek.
Yapı Kredi, tarım bankacılığı müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiği iş birliklerine bir yenisini daha ekledi. Karpuzlu Ziraat Odası ile işbirliği protokolü imzalayarak, oda üyelerine daha avantajlı tarımsal kredi fırsatları sunmaya başladı. Oda merkezinde gerçekleşen imza törenine, Karpuzlu Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Aydoğdu, Karpuzlu Ziraat Odası Genel Sekreteri Ünal Şenlendi’nin yanı sıra Yapı Kredi Çine Şube Müdürü Rıza Altınöz, Yapı Kredi Ege Bölge Tarım Bölge Yöneticisi Barış Gündoğdu ve Yapı Kredi Çine Şube Kobi Portföy Yöneticisi Hasan Kayaküçük katıldı.

Karpuzlu Ziraat Odası üyelerinin Yapı Kredi Tarım Bankacılığı’nın tüm yeni ürün ve hizmetlerinden yararlanmasını amaçlayan protokolün imza töreninde konuşan Yapı Kredi Çine Şube Müdürü Rıza Altınöz, “Yapı Kredi olarak Türkiye genelinde sahip olduğumuz geniş şube ağımız ile müşterilerimize hizmet veriyoruz. Şubelerimizin bulunduğu lokasyonlarda ziraat, sanayi, ticaret odalarıyla anlaşmalar yaparak, Türkiye’nin büyüyen ekonomisine ve çiftçilerimizin ihtiyaçlarının giderilmesine katkıda bulunmak her zaman önceliklerimiz arasında yer alıyor. Yapı Kredi olarak, ülkemizin geleceği için stratejik önemi olduğunu düşündüğümüz tarım sektörünü desteklemeye, daha verimli işletmeler oluşturmaya, çiftçi ve üreticimize her türlü finansman olanaklarımızla, danışmanlık hizmetlerimizle yanlarında olmaya devam edeceğiz” dedi. 

Rıza Altınöz sözlerine şöyle devam etti: “Yapı Kredi olarak, tarım ve hayvancılık sektörüne desteğimiz devam ediyor. Son yıllarda yaşanan kapasite ve üretim artışına paralel olarak bu alanlarda yenilikçi çalışmalar oluşturduk. Yaygın şube ağımızın bulunduğu Ege Bölgesi’ndeki uzman çalışanlarımız, hem bu segmentteki bilgi ve hizmet kalitesini artıracak, hem de müşterilerimize hayvancılık ve tarım finansmanı konusunda danışmanlık vererek avantajlı finansman seçenekleri sunacak. Ege Bölgesi’nin tarımsal üretim açısından en zengin yörelerinden biri olan Karpuzlu için hazırladığımız kredi protokolü sayesinde Karpuzlu’lu ziraatçilerimizin ihtiyaçlarına yönelik ayrıcalıklı finansman fırsatları sunmaktan büyük mutluluk duyacağız.” 

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu haber toplam 1603 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim