• Aydın33 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
LG THERMA V Monoblok Serisi, Yeşil Çözüm, Kolay Kurulum Ve Müşteri Memnuniyetini Garanti Ediyor!
26 Aralık 2018 Çarşamba 11:22

LG THERMA V Monoblok Serisi, Yeşil Çözüm, Kolay Kurulum Ve Müşteri Memnuniyetini Garanti Ediyor!

Başarılı işletmeler için müşteri memnuniyeti olmazsa olmazdır. Hangi sektörden olursa olsun yalnızca müşterilerinin taleplerini doğru şekilde karşılayabilen markalar "güvenilir" algısı kazanabilir. Isıtma, Havalandırma ve İklimlendirme (HVAC) sektöründe d

Başarılı işletmeler için müşteri memnuniyeti olmazsa olmazdır. Hangi sektörden olursa olsun yalnızca müşterilerinin taleplerini doğru şekilde karşılayabilen markalar "güvenilir" algısı kazanabilir. Isıtma, Havalandırma ve İklimlendirme (HVAC) sektöründe de müşteri memnuniyeti için birçok kriteri aynı anda yerine getirmek gerektiğinden tesisatçılar arasında da büyük bir rekabet yaşanır.

 

Kurulum süreçlerinin etkin bir şekilde yönetilmesi, son teslim tarihinde her şeyin işler durumda olması ve satış sonrasında da güvenilir hizmet verilmesini kapsayan temel kriterlere; kullanımı kolay, çevre dostu ve enerji verimliliği sağlayan bir sistem beklentisi de eklenirken, birçok talebi aynı anda karşılamak pek de kolay olmuyor. Neyse ki, tesisatçıların her grubun neye değer verdiğini bilmek için zihin okumaları gerekmiyor. Piyasadaki en iyi AWHP çözümlerinden biri olan LG Electronics’in (LG) THERMA V Monoblok serisi, kurulumu ve bakımı kolay, kullanışlı, ekonomik kullanıcı ve çevre dostu çözümleri ile her yönden müşteri memnuniyetini garanti ediyor. Isıtma, soğutma ve sıcak su sağlayan Havadan Suya Isı Pompası (AWHP) sistemi olan THERMA V, bir kazanla benzer bir işlev görür ancak çok daha verimlidir. Bu sebeple her yıl daha fazla konut geliştiricisi, AWHP sistemlerini kullanmayı tercih ediyor.

 

Kolay kurulum!

LG THERMA V, tesisatçılara benzersiz bir rahatlık sunar. Havalandırma ve iklimlendirme sistemlerinin kurulumu genel olarak ağır ekipmanların yüklenmesi ve boşaltılmasını gerektiren uzun ve karmaşık bir süreçtir.THERMA V Monoblok’un ise kurulumu çok basittir. İç ve dış ünite tek modülde birleştirildiği için THERMA V Monoblok sistemi taşımayı kolaylaştırır. Ayrıca, ilave soğutucu akışkan borularına gerek olmadığından, ilgili iş deneyimi olmayanlar için bile kurulumu oldukça kolaydır. Bütün bunlara ek olarak R32 soğutucu akışkan kullanılan en yeni modeller, R410A kullanılan modellere göre yüzde 10 daha hafiftir, bu da yine tesisatçıların hayatını kolaylaştırır.

 

Satış sonrası müşteri memnuniyeti!

LG THERMA V Mononlok’un kurulumu bu tip sistemle çalışma deneyimi olmayan kazan tesisatçıları için de çok kolaydır. LG’nin kullanıcı dostu monobloğu, tesisatçıların, satış sonrası müşteri memnuniyeti sağlaması açısından da mükemmel bir çözümdür. Cihazın kurulumu sonrasında, modelin karmaşık olmayan yapısı satış sonrası destek yükünü de bir hayli hafifletir. LG ürünlerini uzaktan izlemeye ve kontrol etmeye olanak sağlayan akıllı telefon uygulaması LG SmartThinQ, THERMA V R32 Monoblok ile de uyumludur. Bu kullanışlı uygulama ile güç, çalışma ön ayarı, enerji izleme, sıcaklık ayarı ve çalışma modu seçimi gibi işlevler uzaktan kolayca ayarlanabilir. Cihazda bulunan Veri Kayıt özelliği, işlem geçmişini kontrol etmeyi ve herhangi bir sorunun kaynağını bulmayı kolaylaştırırken, su pompasına ve süzgecine erişmek için yalnızca üç vidanın sökülmesi yeterli olur.

 

Tesisatçılar müşteri memnuniyeti sağlamak için ayrıntılı ve doğru bilginin önemini iyi bilirler. LG THERMA V’nin Configurator adlı yazılımı, tesisat yöneticisine, siteye gelmeden önce yapılması gerekenlerin net bir resmini elde etmek için projeye özel bilgi verilmesini sağlar. Bu yazılım aynı zamanda müşterilere de, kurulum sürecini kolay anlaşılır bir bakış açısı sunarak, ne beklemeleri gerektiğini bildirir.

 

Benzersiz bir enerji verimliliği

Çevre bilincinin sürekli olarak arttığı günümüzde, hayata geçirilen bir sistem yeşil enerji hedeflerine ulaşamıyorsa sürdürülebilir bir çözüm olamaz. LG'nin performanstan ödün vermeden enerji verimliliğini artıran invertör teknolojisi ile donatılan THERMA V monoblok ısı pompası,AC motorla çalışan geleneksel bir ısıtma sistemiyle karşılaştırıldığında; düşük hızlarda yüzde 40'a, daha yüksek hızlarda çalışırken ise yüzde 20'ye kadar enerji tasarrufu sağlar. Ayrıca LG THERMA V, kullanıcıların yenilenebilir doğal enerji kaynağını kullanarak karbon ayak izlerini azaltmalarına yardımcı olur.Bu da daha az fosil yakıtın tüketildiği ve böylece toplam CO2 emisyonlarının azaldığı anlamına gelir.

 

İnsanlar, mevcut ev ısıtma sistemlerini, yenilikçi, çevre dostu R32 soğutucusunun bulunduğu LG'nin THERMA V Monoblok serisinin en yeni modellerinden biri ile değiştirerek çevre kirliliğini azaltmaya yardımcı olmaya, daha fazla enerji tasarrufu sağlamaya ve enerji maliyetlerini azaltmaya yardımcı olabilir.

 

Müşteri memnuniyetini her zaman ilk sıraya koymasıyla bilinen LG, çevre dostu ve üstün enerji verimliliği ile basit kuruluma sahip LG Therma V Monoblok’u ile şimdi müşteri memnuniyetinin yanı sıra tesisatçılar ve bakım profesyonelleri için memnuniyeti de garanti ediyor.

Haber : Helin ÖDEN

1545808230_lg_therma_v__1_.jpg1545808231_lg_therma_v__2_.jpg1545808231_lg_therma_v__3_.jpg

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu haber toplam 772 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim