• Aydın31 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Lineage 2: Revolution Kış Festivali Kutlamaları Başladı
18 Aralık 2018 Salı 17:15

Lineage 2: Revolution Kış Festivali Kutlamaları Başladı

Netmarble Corp. bugün, popüler mobil MMORPG oyunu Lineage 2: Revolution için, yeni kış temalı içerik ile oyunculara ücretsiz hediyelere sahip özel oyun içi etkinlikleri içeren eğlenceli ve neşeli Kış Festivali güncellemesini yayınladı.

Netmarble Corp. bugün, popüler mobil MMORPG oyunu Lineage 2: Revolution için, yeni kış temalı içerik ile oyunculara ücretsiz hediyelere sahip özel oyun içi etkinlikleri içeren eğlenceli ve neşeli Kış Festivali güncellemesini yayınladı.

 

Ana Kış Festivali güncellemeleri

 

Kış mevsimini kutlamak amacıyla, Lineage 2: Revolution’daki muazzam Magnadin şehri, şehrin sokaklarına yapılan kış temalı süslemelere Kış Festivaline uygun bir görüntüye kavuşuyor. Ayrıca, yeni bir binek olan "Rudolph" ve tüm ırkların alabildiği bir "Kış Festivali" kostümü de geliyor. Böylece Elfler, Orklar, hatta Cüceler bile Kış Festivali’nin neşesine uygun giyinebilecek.

 

Zaman Yarığı da, "Yaratılış Tapınağı" adlı üçüncü bir grup zindanı ile yeni bir güncelleme aldı. Oyuncuların, Büyülü Canavarlar ile çarpışmak ve her bir alanı tamamlamak için diğer gruplarla stratejik şekilde oynayarak işbirliği yapmaları, belirli şartları karşılamaları ve görev yapmaları gerekecek.

 

Özel etkinlikler eklendi

 

Kış demek, hediye mevsimi demek; bu yüzden Lineage 2: Revolution'a yeni bir yılsonu eşya takası eklendi. Oyuncular oyun esnasında, Rudolph Çağırma Taşı, Kış Festivali Kostümü ve Kutsal Parşömen Seçim Sandığı dahil, özel eşyalarla takas edilebilecek kartoplarını alabilecek.

Ayrıca, oyuncuların, sınırlı süreli bir fırsat sırasında alınması güç Kırmızı Nadir Ekipmanları alabileceklerini öğrenmekten mutluluk duyacağını düşünüyoruz! Tüm oyuncular 17 Aralık sonrası yaptıkları girişlerde rastgele olarak Kırmızı Nadir Ekipman veren bir seçkin büyü canavar zırh ek özellik sandığı alacak.

 

Dahası, Lineage 2: Revolution oyuncuları, yeni Aymel'in Okulu etkinliğinde görev tamamlayarak özel eşyalar ve büyülü canavar ek özellik eşyaları alabilir.

 

Lineage 2: Revolution, iOS ve Android'de oynanabilir. Lineage 2: Revolution ile ilgili daha fazla bilgi için oyun bilgi internet sitesini (http://l2.netmarble.com) ve resmi Facebook sayfasını (https://facebook.com/OfficialLineage2Revolution/) ziyaret edin.

 

Netmarble Corporation Hakkında

Netmarble Corp. muhteşem bir mobil oyun tecrübesi sunarak dünya çapında her yaştan kitleleri eğlendirmeyi amaçlar. 2000 yılında Kore’de kurulan Netmarble, dünya çapında en hızlı büyüyen mobil oyun şirketlerinden biridir ve sürekli olarak küresel düzeyde en üst geliştirici ve yayıncılardan biri olarak listelenmektedir. 5000’in üzerinde çalışanıyla Netmarble, Lineage 2: Revolution, MARVEL Future Fight, Seven Knights ve Paramanya’nın aralarında bulunduğu en başarılı mobil oyunlardan bazılarını üretip sunmaktadır. Önde gelen gündelik (casual) oyun geliştiricisi Jam City’nin en büyük ortağı ve ücretsiz MMO oyunların dünya çapında zirvedeki geliştiricilerinden biri olan Kabam'ın ana şirketi olan Netmarble’ın aynı zamanda Asya’nın en büyük eğlence şirketi CJ ENM Corporation, Asya’nın en büyük Internet şirketi Tencent Holding ve lider MMO şirketlerinden NCsoft ile stratejik bir işbirliği vardır. Daha fazla bilgi için http://company.netmarble.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Netmarble’ın İstanbul merkezli ofisi Netmarble Turkey; Paramanya, Wolfteam, MARVEL Future Fight ve Seven Knights gibi başarılı oyunlar için pazarlama, yerelleştirme, halkla ilişkiler, QA ve IT hizmetleri sunar. Daha fazla bilgi için http://www.netmarbleturkey.comadresini ziyaret edebilirsiniz.

Haber : Helin ÖDEN

1545120439_l2r_holiday_season_1.jpg1545120439_l2r_holiday_season_2.jpg

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu haber toplam 920 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim