• Aydın25 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Miniso’nun Eğlenceli Yüzü ‘Kumamon Ayısı’
31 Aralık 2018 Pazartesi 12:09

Miniso’nun Eğlenceli Yüzü ‘Kumamon Ayısı’

Yaklaşık 6.000 çeşit ürünü ile doğal, kaliteli yaşam politikasını benimsemiş olan inovatif Japon markası Miniso, Japon Kumamon Ayısı’nı marka karakteri olarak kullanıyor. Kumamon adlı maskot karakter, Japonya'nın güneybatı kısmında, Kyushu bölgesindeki Ku

Yaklaşık 6.000 çeşit ürünü ile doğal, kaliteli yaşam politikasını benimsemiş olan inovatif Japon markası Miniso, Japon Kumamon Ayısı’nı marka karakteri olarak kullanıyor. Kumamon adlı maskot karakter, Japonya'nın güneybatı kısmında, Kyushu bölgesindeki Kumamoto vilayetini temsil ediyor. Kumamon, Japonca'da ayı anlamına gelen " Kuma " ve " kişi anlamına gelen " Mon " kelimelerinin birleşmesiyle oluşmuştur.

 

Siyah gövdeli, kırmızı yanaklı, geniş ve açıkgözlere sahip Kumamon, sevimli karakteriyle çocuklardan yetişkinlere kadar dünyada çok sayıda kişinin ilgisini çekiyor. Japon markası Miniso, Japon kültürüne ait popüler Kumamon Ayısı’nı keyifli marka kimliği ile özdeşleştiriyor. Tüm dünyadaki Miniso’ların lisanslı ürünlerinde kullanılan Kumamon, markanın sevimli yüzü olarak öne çıkıyor.

 

 

MINISO Hakkında:

MINISO, kaliteli yaşam ve müşterilerin ihtiyaçlarına riayet etme felsefesini savunan; kendisini, müşterilerine kaliteli, yaratıcı ve erişilebilir fiyatlı ürünler tedarik etmeye adamış global bir markadır. 2013 kuruluşundan bu yana, MINISO 62 ülke ve bölgede sadece dört yılda 2.600'den fazla mağaza açarak, 2017'de 1.8 milyar dolarlık satış gerçekleştirmiştir. MINISO, yeme-içme, hızlı giyim ve eğlence sektörleri ile alışveriş merkezlerinin ana gücü haline gelerek moda ve eğlenceyi bir araya getiren yeni bir iş stili yaratmıştır. Kaliteli yaşama dönük ‘fast fashion’ felsefesini gerçekleştiren MINISO, müşterilerin mutluluk, moda ve iyi bir yaşam tarzı tecrübe edebilmelerini sağlamak için yepyeni ve eğlenceli bir alışveriş ortamı oluşturmaya odaklanmaktadır.

MINISO, dünyanın her yerinden en iyi malzemeleri seçerek ürün yapısını optimize etmede ve ürün yönetiminde özenli olmada ısrarcı konumdadır.Yüksek kaliteli ve yaratıcı ürünler satma konusunda istikrarlı olan MINISO, aynı zamanda müşterilerin alışveriş deneyimine de büyük önem vermektedir. MINISO mağazalarının çoğu; insanların gündelik hayatlarına yakın mesafede bulunan ve yüksek modaya ev sahipliği yapan merkezi bölgelerdeki büyük alışveriş merkezlerinde yer almaktadır. MINISO müşterilerine her zaman mükemmel bir alışveriş deneyimi sunmak için çaba sarf etmektedir.

Haber : Helin ÖDEN

1543997912_kumamon_01.jpg1543997912_kumamon_02.jpg1543997915_kumamon_03.jpg

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu haber toplam 1209 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim