• Aydın41 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TİCARET BORSASI PROJE UZMANLARI YETİŞTİRECEK
25 Kasım 2015 Çarşamba 19:17

TİCARET BORSASI PROJE UZMANLARI YETİŞTİRECEK

Güney Ege Kalkınma Ajansı’na sunulan “Aydın TB ile Global PMP Sertifika ve MC Project “ isimli teknik destek projesi desteklenmeye uygun görüldü.

Güney Ege Kalkınma Ajansı’na sunulan “Aydın TB ile Global PMP Sertifika ve MC Project “ isimli teknik destek projesi  desteklenmeye uygun görüldü. 

Aydın Ticaret Borsası tarafından Güney Ege Kalkınma Ajansı’na sunulan “Aydın TB ile Global PMP Sertifika ve MC Project “ isimli teknik destek projesi  desteklenmeye uygun görülmüştür.

Aydın Ticaret Borsası Başkanı Adnan Bosnalı yaptığı açıklamada; İlin proje yazma ve yürütme kapasitesini arttırmaya katkı sağlayacak proje çerçevesinde gerçekleşecek 5 günlük Global PMP Sertifika eğitimi ve 2 günlük MC Project Eğitimi ile Aydın İlinde 14 Kurum çalışanının proje uzmanlıklarının arttırılmasına katkı sağlayacaktır. 
 
Metodolojik yöntemlerle profesyonelce projeleri yönetmek, daha verimli çıktılar ortaya koymak, projeleri izleme ve yönetme süreçlerini etkin ve modern yönetim araçları ile gerçekleştirmek isteyen Kurum çalışanlarına uzmanlık sağlayacak bu eğitimlere;  Aydın Ticaret Borsası’ndan 3 kişi, Aydın Ticaret Borsası laboratuvarlarından 3 kişi, Aydın Sanayi Odası’ndan 1 kişi, Nazilli Ticaret Borsası’ndan 1 kişi, Söke Ticaret Borsası’ndan 1 kişi, Efeler Ziraat Odası’ndan 1 kişi, Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı Meslek Lisesi öğretmenlerinden 1 kişi, Adnan Menderes Üniversitesi öğretim görevlilerinden 1 kişi, Aydın İli Stratejik Planlama ve Yenilik Merkezinden 2 kişi katılacaktır. İfadelerine yer verdi. 

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu haber toplam 1592 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim