• Aydın33 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Duru Güzellik Merkezi Ümran ERKAN İle Röportaj
01 Aralık 2015 Salı 00:34

Duru Güzellik Merkezi Ümran ERKAN İle Röportaj

Nazilli Duru Güzellik Merkezi Genel Müdürü Ümran ERKAN İle Aydın Özel Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Adnan AYTAŞKIN'ın Çok Özel Röportajıdır.

Nazilli Duru Güzellik Merkezi Genel Müdürü Ümran ERKAN İle Aydın Özel Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Adnan AYTAŞKIN'ın Çok Özel Röportajıdır.

Adnan AYTAŞKIN :

Ümran Hanım öncelikle kendinizi tanıtır mısınız ? Nerelisiniz ? Nerede doğdunuz ?

 

Ümran ERKAN : 15 Yaşından Beri Çalışıyorum

1978 yılında Nazilli'de doğdum, 15 yaşından beri Güzellik sektöründe çalışıyorum, 4 yıl çalıştıktan sonra kızım dünya'ya geldi o zaman 10 yıl ara verdim, 3 Çocuk Annesiyim, 11 yıldır da tekrar Güzellik Sektörüne dahil oldum.

Ümran ERKAN : Güzellik Uzmanı Sertifikalarım Var

Fethiye'de çalıştım, Otel'de SPA bölümünde çalıştım, o zaman Güzellik Uzmanlığı sertifikalarımı, ve Eğitim belgelerimi aldım. Daha sonra İzmir'e yerleştim, Reklam olmasın diye söylemiyorum, iyi bir Güzellik Merkezinde çalıştım daha sonra Nazilli'ye şube açılınca 1 Buçuk yıl burada çalıştım sonrasında kendi iş yerim olan Duru Güzellik Merkezi'ni açtım.

 

Adnan AYTAŞKIN :

Güzellik Merkezi deyince hangi hizmetleri veriyorsunuz ?

 

Ümran ERKAN : Bütün Ciltlerin Temizlenmeye İhtiyacı Var

Bütün ciltlerin temizlenmeye ihtiyacı var, bizim burada kullandığımız Buhar Makinemiz var, o ara cilt temizleniyor sonra cilde göre hangi Maskeyi yapacaksak, Akne tedavisi, Kırışıklık tedavisi, Ozon tedavisi hepsini yapıyoruz.

Ümran ERKAN : Relax ve Selüloit Masajı Yapıyoruz

Masajımız var, Relax masaj, bayanların özellikle basen kısmında sorun olduğu için Selüloit Masajımız var ayriyeten, seans olarak Güzellik Merkezimizde müşterilerimizi misafir ediyoruz.

Ümran ERKAN : Lazer Epilasyon Yapıyoruz

Lazerimiz var, Lazer Epilasyon var, güzel bir makinemiz var, Makinemizi 1 Temmuz'da aldık, vücutta Yüzde 90 çok büyük rahatlama oluyor.

 

Adnan AYTAŞKIN :

İzmir'de çalışmışsınız, Fethiye'de çalışmışsınız ? Nazilli'de Güzellik Merkezlerine bakış açısı nasıl ? Sektör nasıl ?

 

Ümran ERKAN : Lazer'de Yüzde 100 Sonuç Derlerse İnanmayın

Bizim sektörde işini iyi yapanda var, kötü yapanda var, mesela Lazer Epilasyon için özel görüşmeye geldiğiniz zaman tamamen bitiriyoruz diyenlere kesinlikle inanmayın, Yüzde 90 Yüzde 80 kıl köküne göre rahatlamanız olur öyle karar veriliyor, seans olarak gitmeyin, bu hizmeti paket olarak alın 10 Seans'ın sonunda size Yüzde 90 büyük bir rahatlık veriyor, biz Yüzde 100 bitiriyoruz demiyoruz.

 

Adnan AYTAŞKIN :

Kampanyalarımız nelerdir ?

 

Ümran ERKAN : 30 Kasım'a Kadar Kampanyamız Var

30 Kasım'a kadar kampanyamız var, Lazer Epilasyon Tüm Vücut Paket fiyatımız peşin 700 TL taksitli fiyatımız 1.000 TL, taksit olayında müşterimizin durumuna göre kolaylık yapıyoruz.

 

Adnan AYTAŞKIN :

İşyerimizi ne zaman açtınız ? Nasıl gidiyor işlerimiz ?

Ümran ERKAN : En Büyük Referansımız Müşterilerimiz

2 Mayıs'ta iş yerimizi açmamız gerçekten önemli bir cesaretti çünkü ülkemizin gündemi malum piyasalar kötü ama ben her zaman işini en iyi yapan her zaman kazanır felsefesiyle hareket ettim, gelen müşterileriniz çok şükür mutlu mesut bir şekilde gidiyorlar, bizim salonumuzda Klasik Güzellik Salonlarından farklı olarak muhabbet ediyoruz, kahvemizi içiyoruz, hem eğleniyoruz hem de işlemlerimizi yapıyoruz, ben de çok mutlu oluyorum, misafirlerimiz de çok mutlu oluyorlar, bizim en büyük referansımız Müşterilerimiz, her müşterimiz çevresine memnuniyetini anlatıyor ve yeni müşterilerin bize gelmesine vesile oluyor.

 

Adnan AYTAŞKIN :

Kullandığınız ürünlerden bahseder misiniz ?

 

Ümran ERKAN : Ermine Kremlerinin Aydın Disbiritörüyüz

Ermine bitkisel bir üründür, Aydın Disbiritörü biziz, bu kremler sadece bende var. Cilt ürünlerimizin tamamında bitkisel doğal ürünler kullanıyoruz. Yüzde 60 Yüzde 70 güzel sonuçlar alıyoruz.

 

Ümran ERKAN : Lazer Epilasyon'da Ütüleme Sistemini Kullanıyoruz

Lazer Epilasyonda bir atış sistemi var, birde ütüleme sistemi var bizim kullandığımız Ütüleme sistemidir.

Ümran ERKAN : Kremlerini Kullanmazsan Sonuca Ulaşamazsın

Cilt bakımı dediğimiz zaman şöyle oluyor Cilt bakımı yaptık hadi gittin değil Kremlerini kullanmak zorundasın, maskeyi yapmak zorundasın, kullanmadan hiç bir sonuca ulaşılamıyor.

Ümran ERKAN : Lazar'de Yüzde 80-90 Dökülmeler Oluyor

Lazer Epilasyon yaptırdığınız sonra o bölgeye 2 gün müdahale etmeyeceksiniz ama 2 gün sonra keseleme yaptığınız zaman kıl kökleri açılıyor ve çok güzel dökülmeler oluyor, tamamen bitirme yok, yüzde 80 ya da yüzde 90 kıl köküne göre değişiyor.

Ümran ERKAN : Seliloit Masajı 20 Dakika Sürüyor

Aynı zamanda Masaj servisimiz var, hem relax masaj hem de selüloit masajı yapıyorum, Selüloit mesajını isteyen müşteri paket olarak alıyor isteyen müşteri seans seans alıyor o müşteriye kalmış mesela biraz önce bir seans için müşterim geldi seans 25 TL ama paket aldığı zaman 20 TL oluyor daha uyguna geliyor, yani 10 seans'ta 250 TL ödeyeceğine Müşterimiz 200 TL ödeme yapıyor. Haftada 3 kere gelip seansa katılabiliyorlar, bir seans 20 dakika sürer 21 dakika süremez, acayip can acıtır ama 3 seanstan sonra farkını görürüsünüz.

 

Adnan AYTAŞKIN :

Relax Masaj kaç dakika sürüyor.

 

Ümran ERKAN :Relax Masaj 35 Dakika Sürer

Relax Masaj 35 dakika sürüyor, o da parmak ucundan saç teline kadar çok büyük rahatlama yapıyor, Relax masajın fiyatı da 50 TL'dir.

 

Ümran ERKAN : Ben Fakir Çocuğuyum

6 Aylık yeni bir firma olmamıza rağmen büyük bir sirkülasyon oluşturduk, Ben bu yola çıkarken ben fakir çocuğuyum, elimden gelen herkese yardım etmeye çalışıyorum, kaliteli bir iş yapıyoruz ama herkes faydalanmalı, işimi gerçekten çok seviyorum şuradan çıkarken Allah Razı olsun demeleri bile yetiyor benim için.

Ümran ERKAN : : Kendimi Patron Hissetmiyorum

Ben hala kendimi patron gibi göremiyorum onu asla göremeyeceğim herhalde, sanki farklı bir firma buraya şube açmış, işte Ümran burası senin bölgen, Mahallen sen burada sen çalış demişler, ben yine o disiplin ile sabah erken gelmeye çalışıyorum akşam geç saate kadar çalışabiliyorum, Allah sonuna kadar götürsün, Rabbim yüzümüzü kara çıkarmasın.

Ümran ERKAN : Pazar Günleri'de Çalışıyoruz

Pazar günleri de çalışıyoruz, Pazar günleri çalışanlarımız olduğu için Devlet sektöründe o yüzde 12:00 den sonra çalışıyoruz. Normal günlerde ise Sabah 08:30 ile akşam 19:30 arası çalışıyoruz.

Ümran ERKAN : Kişiye Özel Çalışıyoruz

Biz seanslarımızı müşterilerimize göre ayarlıyoruz, kişiye özel, illa şu gün şu saatte olacak diye sıkmıyoruz, bugün bir tane üyemiz gelecekti özel bir durumundan dolayı gelemedi biz 4 gün sonra gelmesini söyledik, mesela gün içerisinde saat kaçta müsaitsin, bir programımızı ona göre yapıyoruz.

Ümran ERKAN : Beylerimize de Hizmet Veriyoruz

Beylerimize de hizmet veriyoruz ama Masaj olarak değil erkeklere sadece Lazer Epilasyon hizmeti veriyoruz, genelde akşam saatlerinde Beylerimiz geliyor, Saat 23:00 a kadar sürebiliyor, ama normalde 19:30 da kapatıyoruz, Futbolcularımız var genelde onlar geliyorlar, eşli olarak gelenler var Karı-Koca olarak çocuklarına personelimiz bakıyor sağolsun biz Seanslarına giriyoruz, ben ekmeğimin derdindeyim, işimizi düzgün yaptığım zaman hepsi ablacım ablacım deyip gidiyorlar,

Ümran ERKAN : Çıkıp Çıkıp Gelsinler

Çıkıp çıkıp gelsinler, insanımız Duru Güzellik Merkezini evleri gibi görsünler çünkü ben burayı çok zorluklar ile açtım. Kaliteli hizmet almak isteyen, her keseye uygun fiyatlarımız ve ödeme koşullarımızla herkesi bekliyoruz.

 

Adnan AYTAŞKIN :

Duru Güzellik Merkezi Nazilli'de ama değişik il yada ilçelerden gelenler oluyor mu ?

 

Ümran ERKAN : Birçok İlçe'den Müşterimiz Var

Duru Güzellik Merkezi Nazilli'de olabilir ama değişik ilçelerden uzaktan gelen müşterilerimiz de var, mesela Bozdoğan'dan var, Buharkent'ten var, Kuyucak'tan var, Atça'dan gelen üyelerimiz var, Aydın'dan da müşterimiz var, AydınÖzel Gazetesi sayesinde sesimizi daha fazla kitleye duyuracağız inşallah.

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu haber toplam 5507 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim