• Aydın36 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Hollanda Güzellik Kraliçesi Deniz Akkoyun İle Çok Özel Röportaj
26 Temmuz 2015 Pazar 22:41

Hollanda Güzellik Kraliçesi Deniz Akkoyun İle Çok Özel Röportaj

Hollanda Güzellik Kraliçesi Deniz Akkoyun İle Çok Özel Röportaj - Aydın Özel Haber Genel Yayın Yönetmeni Adnan AYTAŞKIN Röportajıdır..

Hollanda Güzellik Kraliçesi Deniz Akkoyun İle Çok Özel Röportaj - Aydın Özel Haber Genel Yayın Yönetmeni Adnan AYTAŞKIN Röportajıdır..

Adnan AYTAŞKIN : Öncelikle kendinizi tanıtır mısınız ?

Deniz AKKOYUN : Hollanda 1. Güzeli Seçildim

Aslen Sökeliyim, Hollanda da doğdum, Babam Hollanda ya ilk gidenlerden, 1984 doğumluyum, Hollanda da Hukuk okudum, o dönem de de yarışmaya katıldım, Hollanda 1. Güzeli seçildim ondan sonra Sunuculuk yaptım, Yapımcılık yaptım, Film de de oynadım ama Hollanda ağırlıklı işlerdi bunlar, Türkiye de de oldu ama ağırlıklı Hollanda da çalıştım.

Deniz AKKOYUN : Galatasaray ve Bilgi Üniversitelerinde Okudum

Onun dışında işte Master'i bitirdim, Galatasaray Üniversitesi ve Bilgi Üniversitesinde okudum, Öğrenci Değişimi Programı sayesinde özet olarak durum böyle.

Adnan AYTAŞKIN : Hukukçuluk yapıyor musunuz ?

Deniz AKKOYUN : Hukuk Stajımı Hollanda da Yapacağım

Dönüşte Hukuk Stajına başlayacağım, Türkiye ye de başvurdum denklik için ama Hukuk Stajımı ve işimi Hollanda da yapacağım, Denklik belgesi almam biraz zaman alacak, Hollanda da çalışacağım.

Adnan AYTAŞKIN : Avanak Dedektör Filmine nasıl dahil oldunuz ? Teklif kimden geldi ?

Deniz AKKOYUN : Avanak Dedektör İle Mustafa KAVRUK Tanıştırdı

Avanak Dedektör Filmine Gazeteci Mustafa KAVRUK'un sayesinde katıldım, Mustafa KAVRUK tanıştırdı yapımcı Hamit Bey'e benden bahsetmiş, Hamit Bey de benimle iletişime geçti o şekilde tanıştık.

Deniz AKKOYUN : Hicran Karakterini Oynuyorum

Ben Avanak Dedektör Sinema Filminde Hicran Karakterini oynuyorum, çok fazla anlatmayayım sonra filmde belki heyecan kaçar, 3 kafadar ile beraber ben İstanbula geliyorum, define Haritası var sonra Kuşadası'na geliyoruz, gerisini görürsünüz artık filmde..

Adnan AYTAŞKIN : Türkiye de yaşamayı düşünmüyor musunuz ?

Deniz AKKOYUN : Hayatıma Hollanda da Sürdürmeyi Düşünüyorum

Ailem Hollanda da olduğu için bende Hollanda da yaşamaya devam edeceğim ama bir Proje olur bir şey olursa gelirim, güzel de olur ama Hollanda da devam ederim diye düşünüyorum.

Adnan AYTAŞKIN : Türkiye de ünlü birçok kişi ile birlikte bulunuyorsunuz ? Şöhreti Hollanda da mı yakalamak istersiniz yoksa Türkiye de mi ?

Deniz AKKOYUN : Sanat Dünyasını Çok Seviyorum

Şöhret benim için çok önemli değil, ben güzel işler yapmak istiyorum, ilgiyi aslında çok seven birisi değilim bu işlere katılmama rağmen işleri çok seviyorum, Sanat Dünyasını çok seviyorum, Türkiye de çok güzel projeler var o yüzde Türkiye de başka Projeler de de çalışmak isterim.

Adnan AYTAŞKIN : Türkiye de mi daha kolay yoksa Hollanda da mı Sanat Dünyası..

Deniz AKKOYUN : Benim İçin Hollanda Daha Kolay

Benim için Hollanda da daha kolay çünkü Hollandacadan dolayı tabi ki orada doğup büyüdüm, Hollandacam daha iyi Türkçemden ama Türkçe'ye de alıştım artık diyelim.

Adnan AYTAŞKIN : Teşekkür ediyorum, Samimi cevaplarınız için.

Deniz AKKOYUN : Ben Teşekkür ediyorum

 

Hollanda Güzellik Kraliçesi Deniz Akkoyun İle Çok Özel Röportaj - Aydın Özel Haber Genel Yayın Yönetmeni Adnan AYTAŞKIN Röportajıdır..

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu haber toplam 3371 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim