• Aydın25 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ünlü Oyuncu & Manken Tuğba ÖZAY İle Çok Özel Röportaj
26 Temmuz 2015 Pazar 23:30

Ünlü Oyuncu & Manken Tuğba ÖZAY İle Çok Özel Röportaj

Ünlü Oyuncu & Manken Tuğba ÖZAY İle Çok Özel Röportaj - Aydın Özel Haber Genel Yayın Yönetmeni Adnan AYTAŞKIN Röportajıdır.

Ünlü Oyuncu & Manken Tuğba ÖZAY İle Çok Özel Röportaj - Aydın Özel Haber Genel Yayın Yönetmeni Adnan AYTAŞKIN Röportajıdır.

Adnan AYTAŞKIN : Tuğba Hanım Film olarak Avanak Dedektör Kaçıncı Projeniz ?

Tuğba ÖZAY : 7 Yaşında Oyunculuğa Başladım

15 tane dizi çektim, 3 tane Sinema Filmi, Sayısız Tiyatro oyunu, Çocuk Tiyatrosundan başlayıp günümüze kadar devam ettim. Ben zaten 7 yaşında oyunculuğa başladım Kadıköy Halk Eğitim Merkezlerinde, ilkokul 3. sınıfta Tiyatro oyunları yapmaya başlamıştım, yazmaya başlamıştım, yazıp yönetiyordum aynı zamanda okul çağlarında ama 16 yaşında da TRT'de Sonradan Görmeler dizisiyle Televizyon Dünyasına adım attım, Türker İNANOĞLU gibi, Abdullah OĞUZ gibi, Mahsun KIRMIZIGÜL gibi, Aran GÜLİZ gibi, Şahin GÖK gibi, Samim DEĞER gibi, Ferhan ŞENSOY, Abdullah ŞAHİN gibi sayısız isimlerle çalıştım.

Tuğba ÖZAY : Avanak Dedektör Filmine Güveniyorum

Şuanda da Avanak Dedektör isimli Sinema Filminde bu kadar değerli insanlarla, değerli oyuncularla bir arada olmaktan dolayı çok mutluyum bu projeye de güveniyorum çünkü Ülke olarak gülmeye çok ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum, insanları güldüren projelerin daha da çoğalmasını diliyorum. Sinemaya da izleyicinin destek vermesini ümit ediyorum,

Tuğba ÖZAY : Toplumun Sanata İhtiyacı Var

Bir Milletin, bir toplumun Sanata çok ihtiyacı var, çünkü toplumun aynasıdır Sanat, bu Sinemayla kendisini gösterir, Müzik ile kendini gösterir, Bale ile kendini gösterir, Opera ile kendini gösterir, Resim ile kendini gösterir Sanata yön veren herkesi kutlamak ve o insanların emeklerine saygı duymak o insanların emeklerini o projelere destek vererek yapılan işlere destek vererek o projelerin hakkını vermek gerekir diye düşünüyorum.

Adnan AYTAŞKIN : Avanak Dedektör Filminin Türkiye gündemine oturacağına inanıyor musunuz ? Bu işin merkezi İstanbul, sizde tecrübelisiniz Türkiye Gündemine oturacak mı sizce ?

Tuğba ÖZAY : Ülke Olarak Gülmeye Çok İhtiyacımız Var

Deminde dediğim gibi bizim Ülke olarak gülmeye çok ihtiyacımız var, biz insanları güldürmek için bu projenin tabi ki çok büyük kitlelere ulaşmasını arzu ediyoruz yani bugün çok absürt işler, alakasız topluma hiç bir şey vermeyen işler maalesef ki gündem oluşturulabiliyor.

Tuğba ÖZAY : Avanak Dedektör Kadrosu Gündem Oluşturacak Kalitede

Biz zaten kadro olarak yeteri kadar gündem oluştururuz diye düşünüyorum, baktığımız zaman Uğurtan abi Sarhoş CEMİL çocukluğumuz onu izlemekle geçmişti, çok uzun aradan sonra CEMİL abinin yani Uğurtan Abinin Sinemaya dönmesi çok gurur verici, Gülnihal abla aynı şekilde şivesiyle sempatisiyle insanların gönlünde taht kurmuş çok başarılı bir oyuncu, Ateş keza aynı şekilde çok değerli bir oyuncu, Tecavüzcü Coşkun var, Sevgili Pekcan TÜRKEŞ var yine kendisini Sinema ve Tiyatroya adamış bir isim, Aziz Nesin'in oğlu Ahmet NESİN ilk kez böyle bir projede yer alıyor yani kadroya baktığımız zaman gerçekten çok güzel bir kadro.

Tuğba ÖZAY : Biz Sette Göstermelik Haber Yapmıyoruz

Biz gündem yaratmak adına işte değişik Sansasyonlar yaratmıyoruz, sette göstermelik haberler yapmıyoruz, kadromuza zaten güveniyoruz, projemize zaten güveniyoruz, o yüzden öyle gündem yaratma sıkıntımız yok ama Recep İVEDİK gibi bir proje şimdi 5. si çekiliyormuş bu kadar çok seviliyorsa Avanak DEDEKTÖR'ün çok daha fazla Reyting yapması lazım diye düşünüyorum,

Adnan AYTAŞKIN : O zaman Avanak DEDEKTÖR Filminin 2. sini bekleyeceğiz o zaman ?

Tuğba ÖZAY : Recep İVEDİK'ten Ne Anlıyorlar Anlamıyorum

Recep İVEDİK filmi neden bu kadar tutuyor, maalesef Sinema Dünyası, Müzik Dünyasında Sanattan ziyade maalesef Ticarethaneye dönüştü yani Recep İVEDİK'ten ne anlıyorlar ben bir şey anlamıyorum yani tamam evet gülmeye çok ihtiyacımız var ama 5. sinin çekilmesi de aynı hep tekrar aynı espriler, o zaman siz bir Avanak DEDEKTÖR'e gelinde farklı esprileri tadın ama tabi ki o arkadaşlara da başarılar diliyoruz ama sezonda görüşeceğiz. Başka Projelerimizde olacak gelecekte.. Teşekkür ediyoruz.

 

Ünlü Oyuncu & Manken Tuğba ÖZAY İle Çok Özel Röportaj - Aydın Özel Haber Genel Yayın Yönetmeni Adnan AYTAŞKIN Röportajıdır.

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu haber toplam 1961 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Aydın Özel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0544 8148480 | Haber Yazılımı: CM Bilişim